indingo   2017. 10. 01.

Kicsit vontatott volt a történet és sok mindent nem láttunk. Semmit sem kaptunk a korábbi életből, a filmcsillagból én ezt hiányoltam. Nicole Kidman nélkül még nézhetetlenebb lenne.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Eléggé eseménytelen film. Lassan csordogáló történet, amit elkezdenek valahol, majd 90 perc múlva vége lesz. Unalmasnak találtam és túl egyszerűnek a történetet.

Megamovie   2018. 08. 02.

Ez egy középszerű hatásvadász igazi bugyuta amerikai film. Az egyetlen nagy előnye Nicole Kidman játéka mert rajta tényleg látszik, hogy fontos neki ez a film és a legjobbat próbálja nyújtani.

july   2015. 05. 10.

Sajnos túlságosan egysíkú és kiszámítható lett ennek az egyébként iszonyúan kedves személyiségnek az életrajza ebben az igencsak összetett történelmi korban. Túlságosan kimért, nem lép át határokat.

piaf023   2015. 03. 24.

Lehet nem Nicole Kidman volt a legmegfelelőbb a szerepre, de ettől függetlenül tetszett. Nem egy nagy kaliberű film, de egyszer nézhető.

Tim Roth
Robert Lindsay
Tim Roth
Derek Jacobi
Derek Jacobi
Paz Vega
Nicole Kidman

Különös véletlen folytán a forgatás éppen Grace Kelly halálának harmincadik évfordulóján kezdődött.

(kázsé )

Nicole Kidman elmondása szerint a Grace - Monaco csillaga se nem dokumentumfilm, se nem életrajzi film.

(kázsé )

2011-ben a forgatókönyv felkerült a legjobb elkészítésre váró forgatókönyvek hollywoodi Feketelistájára.