Hajsza a föld alatt

The Taking of Pelham 123

2015.06.04 miska1967

Nagyon tetszett ez a film. A történet egyedi. A sztori vége szerintem klassz és nem eltúlzott, a színészi alakítások pedig nagyon jók voltak. Mind a két szereplő ( Denzel és Travolta) karakterébe tökéletesen bele tudtam magam élni, a remek színészi alakítás miatt.

2015.06.02 zsuzsa

Nagyon szeretem Tony Scott filmjeit, így Tony Scott filmet akartam és Tony Scott filmet is kaptam. Minden tekintetben tetszett a film. A két remek színész közül Travolta munkája tetszett jobban de csak azért mert Travolta karaktere megkövetelte a j... Több

2015.05.20 mokanszkit

Nem tudtam mire számíthatok. Gondoltam, hogy rossz nem sülhet ki a dologból, ha Tony Scott és Denzel Washington újra együtt forgat, ráadásul kiegészülve John Travolta-val. Igazából, voltak pillanatok, amikor csak egy átlagos mozinak éreztem. Aztán j... Több

2015.05.19 Sz.N.K.N

Szerintem jó és izgalmas film volt, sokkal rosszabbra számítottam. A színészek tökéleteset alakítottak, bár egyiküknek sem ez lesz a legkiemelhetőbb alakításuk. Denzel Washington számomra pedig, megkérdőjelezhetetlen zseni. Érdekes volt látni, egy kicsit "lúzerebb" szerepben, de nagyon hiteles volt.

2016.03.04 cody0507

Tony Scott-nak az Utolsó cserkész c. filmje sikerült a legjobban. A többi sajnos sokkal gyengébb színvonalú. Ennek a filmnek az eredetei 74-es változata is sokkal jobb, sokkal izgalmasabb és ügyesebb dramaturgia.

2018.07.18 19kiko19

Mikor először néztem, akkor tetszett, de másodjára már olyan lassúnak és erőltetettnek tűnt. A párbeszédek nagyon gyengék. A kerakterek is unalmasak, még a szokott színvonalat se hozzák.

2015.07.21 Guszti

90-es évek akciófilm hangulata, a történet nincs túlbonyolítva, de mind Travolta, mind pedig Denzel Washington jól alakítja a rá szabott karaktereket. Tony Scott jó rendező, jó munkát végez, de annyira nem kiemelkedő ez az alkotása.