
Vélemények (22)
A film a saját kategóriájában igen jó. Travolta fantasztikusan jól öltötte magára ezt a szerepet (is). Amiért nem 5 csillag, az a rendőrök balf@szkodása. Az nagyon sokat rontott az élményen.
Sajna hiába a jó színészek, nem tudta felülmúlni az 1974-es verziót. A történet ugyanaz alapjaiban, csak a karakterek térnek el egy kicsit, és itt akartak csavarni egyet rajta, de ez nekem nem igazán jött be. Ráadásul, míg a régi verzióban karizmatik... Több
Valahol számítottam rá, hogy nem lesz egy eget rengető sztorija ennek a filmnek. Mégis kár érte. Történetileg nem egy elsöprő teljesítmény épp, hogy csak eléri azt a szintet, amikor még nem húzom a számat ásításra miatta.
Tony Scott a Deja Vu, a Kémjátszma, a Közellenség és többek közt a Top Gun rendezője ezúttal egy furcsa metrókocsis akciófilmet készített, melyben John Travolta és Denzel Washington párosa játssza a főszerepet. A sztori nagyjából átlagos, az akciók s... Több
Kifejezetten izgalmas és jól sikerült film. Denzel Washington egyik legjobb filmje, vagyis nekem ez az egyik kedvencem tőle. John Travoltát ki nem állhatom, ebben a filmben viszont ő a gonosz, és kifejezetten jól játszik. Izgalmas, és szerintem a vége is tök egyben van. Én már kétszer láttam, és ajánlom!
John Travolta megint eljátssza a fajsúlyos rossz fiút. A másik oldalon pedig természetesen megint egy hiteltelen gyenge karakter áll és persze, hogy egy bugyuta véggel győz a jó. Annyira sablonos, hogy már fáj.
Hasonló filmek
Nagyon jóra sikeredett a film. Travolta szenzációsat alakított benne. Persze a többi nagy név is állta a sarat. A karakterek klasszul lettek kiválasztva. Minden nagyon a helyén volt benne.
Tipikus amerikai akció film. Még ha nem is túl bonyolult a történet szerintem jó és a szereplőket is jól eltalálták. Ha még nem láttad egyszer érdemes megnézni.
Lehetne kicsit pörgősebb, ezektől a színészektől sokkal többet vártam. Egyszer nézhető, de én többre számítottam a filmtől. Kissé vontatott.
A történet érdekesen indul, izgalmas, és egy darabig az is marad, de aztán jönnek a kiszámítható dolgok. Ilyen pl. hogy a diszpécsert vissza kell hívni, mert csak vele hajlandó tárgyalni a túszejtő, vagy pl. amikor az elszabadult metró kocsin a kiscs... Több
Tony Scott filmjeiben eddig sosem csalódtam így ebben sem. Unalmas értelmetlen párbeszédek , üres járatok sehol nem voltak. A jelenetek, a párbeszédek ,az arckifejezések mindig akkor és úgy jöttek ahogy annak jönnie kellett. A csavart a film megkapta... Több