Hangyák a gatyában 2.

Knallharte Jungs

2019.02.03 indingo

Az elsőhöz hasonlóan ez is nagyon gyenge. Mutatnak benne mindent, de a történte katasztrófa.

2017.08.01 Orosz István

Nekem tetsuett, jó kis vígjáték. Vannak benne ütős poénok, nagyon jók a karakterek is, a 2000-es évek beli vígjátékok közül, az egyik nagy kedvencem, amit ma is szívesen megnézek.

2018.01.14 HE7EDIK

Néhány bugyutább poént leszámítva nekem tetszett. Axel Stein jól nyomta a különböző karaktereket, már maga a látványa is vicces volt. Jobban bejött az első résznél, és hát Rebecca Mosselmann....Axel helyében én szanaszét döngettem volna. Kellemes szösszenet a nem túl veretes német filmgyártás palettáján.

2017.06.21 MMcFly2015

Az első rész visszafogottabb sulis környezetével, még képes volt egy szerethető vicces tini filmet kihozni. Ahogy az lenni szokott, a folytatásnál nem húzták meg a határt és ez a szörnyű végeredmény lett belőle. A legelcsépeltebb, legkínosabb klisé, ... Több

2016.11.15 Bulki

a lányos verzió sokkal jobban sikerült, ahogy emlékszem, bár azt is még tinikoromban láttam. az a kategória, hogy már nem tudod, hogy nevetséges-e vagy kínos, főleg a sok ürülékes vicc :P