MMcFly2015   2019. 05. 16.
A Mi kell a nőnek női feldolgozása. Kellett ez nekünk?

Barátnőm választotta a filmet esti kikapcsolódás gyanánt. Gyanútlanul elkezdtük nézni, és én ostoba még a címből sem sejtettem, hogy mire is vállalkoztam. Egy szűk fél óra után esett le, hogy a Mel Gibson romantikus vígjátéka kapott egy női remaket. Őszintén, szükség volt erre? Én nem tudom mi ez a női feldolgozás mánia Hollywoodban. Az ötlettel nem is lenne bajom, ha végre látnék egy olyat, ami működik. Szellemírtók, Ocean's 8 bukása után rámentek olyan klasszikus vígjátékokra, mint például A Riviéra vadorzói és most jelen esetben a Mi kell a nőnek. Az értékelések magukért beszélnek. A filmről annyit, hogy abszolút nőknek készült, de a minőség még így is átlagon aluli. Az eredeti alkotás ó... több»

Shaquille O'Neal
Max Greenfield
Jason Jones
Kellan Lutz
Pete Davidson
Taraji P. Henson

Ha összegeznem kellene, a „Mi kell a férfinak?” az erős báty „Mi kell a nőnek?” kissé sutább, erőtlenebb kisöccse. több»