NA

Isn't It Romantic (2019)

Isn't It Romantic

habtündér   2019. 04. 24.

Őszintén szólva én alapból nagyon vártam a filmet:D Annyira megtetszett már az alapszitu felvetés, és miután megbeszéltem magammal, hogy azért ne legyenek nagy elvárásaim, megnéztem. Annyira,de annyira a klisékre és sztereotípiákra épül az egész, hogy az már nagyon fáj...hatna. A sok kikacsintás öniróniával ötvözve mégis úgy van tálalva, hogy – bár néhol csupán hajszálon múlik – az egész nagyjából végig szórakoztató marad, és valahogy nem válik unalmassá (egyedül a random be-be tűzdelt alpári"humort" éreztem zavarónak, az nem az én műfajom). Szó, mi, szó: aki azok közé tartozik, akiket nem irritál Rebel, hanem valahogy még kedvelik is a csajt (valamiért én is), nem is beszélve arról, ha valaki még menthetetlenül a romkom műfaj szerelmese is emellett... az szerintem tuti élvezni fogja a filmet. Egy könnyed kikapcsolódás néhány váratlanul őszinte pillanattal vegyítve.