Cserebere szerencse

Cserebere szerencse

Just My Luck

Ashley nem tehet róla: mindig jobb lábbal kell fel. Bármit tesz, bárhova megy, a szerencse kíséri. Egyik mázli a másikat követi, otthon, a munkahelyén és a kettõ között útközben mindig talál, csinál vagy lát valamit, amibõl fantasztikusan jó dolgok következnek. Legutóbbi bingó: egy liftbe szorul egy szupergazdag és szupercsinos sráccal, aki persze rögtön randira hívja. De ha valakinek minden ilyen jól sikerül, kell hogy legyen másvalaki valahol, akinek sosem jön be semmi. A város túlsó felében Jake a világ legnagyobb lúzere. Üldözi a balszerencse, cseberbõl vederbe telik az élete. Egy rettenetesen elbaltázott meghallgatás után még a rockzenekar is ki akarja rúgni, melynek eddig az… Több

Rendező: Donald Petrie
Premier (HU): 2008.07.19.

2019.06.01 Norbert93

Közepes romantikus vígjáték, némi ötletes alapkonfliktussal, de rengeteg sablonnal. Semmi extrát nem nyújt a film, teljesen felejthető, de nem nézhetetlen.

2014.10.04 KATE

Ez egy közepesen jó romantikus filmvígjáték - nem kínál se többet, se kevesebbet, mint amit a cím is sugall. Rózsaszín és feledhető.

2015.11.30 Phalanx

Rémesen rossz vígjáték. Utólag már nagyon sajnálom, hogy ezt választottam, mert időpocsékolás volt. A történethez sem kell Sherlocknak lenni és még csak nem is igényli a teljes figyelmet.