Have a Little Faith (2011)

Have a little faith

zaphirisz   2017. 08. 22.

Szeretetteljes, kedves film, melyet mosolyogva néztem végig. Mindkét egyházi karakter szerethető figura benne. Érdekes figyelni, ahogy a két teljesen eltérő megközelítésen keresztül még jobban megmutatkozik a lényeg, az, ami közös minden olyan emberben, aki képes túllátni önmagán. Mert sok kiindulási hely lehetséges, sokféle út, de ha megnyitjuk a szívünket a szeretet előtt, akkor mindegy honnan indultunk és merre vezetett az utunk, ugyanoda jutunk. Nem a forma számít...

lexlutor   2016. 04. 11.

Számomra eléggé unalmas volt a történet, egy kicsit nyögvenyelős, amiről el tudom képzelni, hogy nem mindenkinek emészthető. Főként mert túl érzelgős és túl nagy igazságokat akar mondani az életről.

Tchiva   2015. 07. 10.

Nagyon kellemes film, ami egy délutáni mozizáshoz pont ideális. Igazából elgondolkodtató az egész és érdemes is úgy érzem elgondolkozni a mondanivalóján.

Laurence Fishburne
Bradley Whitford