Magasságok és mélységek (2022)

Magasságok és mélységek

Csoma Sándor
Csoma Sándor
Pál Emőke

Attila395306   2022. 10. 01.

Nagyszerű film volt, mindenkinek ajánlom! Kicsit szomorú voltam, hogy ma este Szegeden csak kb. tizenöten néztük meg.

Pető   2022. 09. 22.

Mit mondhatnék, nem egy könnyű falat ez a film, de nagyon megéri türelmesnek lenni vele. Tetszett, hogy kockára teszi az ember gondolkodásmódját az élettel kapcsolatban.

Zita72   2022. 09. 24.

Nagyszerű film! Gratulálok a film készítőinek és a színészeknek! Meg fogom nézni újra, megkönnyeztem.

boda34   2022. 09. 23.

Ez a film egész egyszerűen fantasztikus, felemelő és persze nyomasztó is egyszerre. Nagyon sikerült minden valós érzelmet belepakolniuk a készítőknek. Egy kicsit felkavaró volt számomra, de szerintem még meg fogom nézni.

A film 26 038 296 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 17 177 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film Erőss Zsolt hegymászó életnek egy szakaszát mutatja be felesége, Sterczer Hilda szemszögéből.

(indingo )

A történet megtörtént eseményeket dolgoz fel.

(indingo )

A Magasságok és mélységek Csoma Sándor első egész estés filmje.

(indingo )

A stáb Nepálban, a Mount Everest 5300 méter magasságban lévő alaptáborában is vett fel anyagot.

(csd)

A Magasságok és mélységek forgatása 2020. április végén kezdődött Szentendrén.

(csd)

A Magasságok és mélységek ott kezdődik, ahol a legtöbb életrajzi film abbamarad: Erőss Zsolt, a leghíresebb magyar hegymászó az egyik expedícióról nem tér haza, így feleségének, Sterczer Hildának egyedül kell megküzdenie a sajtóval, a rá irányuló figyelemmel, a külső elvárásokkal, apa nélkül maradt gyermekeivel. De legfőképp saját magával, hogy képes legyen feldolgozni azt, amire még két „nyolcezres” sem tanítja meg az embert. több»