Magasságok és mélységek

Erőss Zsolt hegymászó 2013-ban bekövetkezet halálán megdöbbent az egész ország, majd szinte minden figyelem feleségére, a frissen megözvegyült Sterczer Hildára irányult, aki egyedül maradt két gyermekükkel.
Csoma Sándor rendező alkotása nem csupán az élet nehézségeit dolgozza fel, hanem… Több

Rendező: Csoma Sándor
Forgatókönyvíró: Csoma Sándor
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2022.09.22. | Cinego (2023.03.02.) | Filmio (2023.05.25.) | RTL+ (2023.06.10.)

Csoma Sándor
Csoma Sándor

2023.05.30 Filmbarát73

Hát, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem könnyeztem meg a filmet többször is. A kislány, Gerda nagyon őszintén és hitelesen alakít. Nem vagyok az a nagy hegymászás-rajongó, de tiszteletben tartom azt, ha valaki a szenvedélyének él. Ha pedig a család ... Több

2022.09.22 Pető

Mit mondhatnék, nem egy könnyű falat ez a film, de nagyon megéri türelmesnek lenni vele. Tetszett, hogy kockára teszi az ember gondolkodásmódját az élettel kapcsolatban.

2022.09.23 boda34

Ez a film egész egyszerűen fantasztikus, felemelő és persze nyomasztó is egyszerre. Nagyon sikerült minden valós érzelmet belepakolniuk a készítőknek. Egy kicsit felkavaró volt számomra, de szerintem még meg fogom nézni.

2022.09.24 Zita72

Nagyszerű film! Gratulálok a film készítőinek és a színészeknek! Meg fogom nézni újra, megkönnyeztem.

2022.10.01 Attila395306

Nagyszerű film volt, mindenkinek ajánlom! Kicsit szomorú voltam, hogy ma este Szegeden csak kb. tizenöten néztük meg.

A film 29 252 916 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 20 022 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film Erőss Zsolt hegymászó életnek egy szakaszát mutatja be felesége, Sterczer Hilda szemszögéből. Szerző: indingo

A történet megtörtént eseményeket dolgoz fel. Szerző: indingo

A Magasságok és mélységek Csoma Sándor első egész estés filmje. Szerző: indingo

A stáb Nepálban, a Mount Everest 5300 méter magasságban lévő alaptáborában is vett fel anyagot.Szerző: csd

(2022. 10. 04.)
A gyászhoz nincs használati útmutató
A Magasságok és mélységek ott kezdődik, ahol a legtöbb életrajzi film abbamarad: Erőss Zsolt, a leghíresebb magyar hegymászó az egyik expedícióról nem tér haza, így feleségének, Sterczer Hildának egyedül kell megküzdenie a sajtóval, a rá irányuló figyelemmel, a külső elvárásokkal, apa nélkül maradt gyermekeivel. De legfőképp saját magával, hogy kép... Több

(2023. 05. 15.)
A mindent felemésztő, de végül teljes megtisztulást hozó gyász krónikája Csoma Sándor első egész estés nagyjátékfilmje. Több