Magasságok és mélységek

Magasságok és mélységek

2023.05.30 Filmbarát73

Hát, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem könnyeztem meg a filmet többször is. A kislány, Gerda nagyon őszintén és hitelesen alakít. Nem vagyok az a nagy hegymászás-rajongó, de tiszteletben tartom azt, ha valaki a szenvedélyének él. Ha pedig a család ... Több

2022.09.22 Pető

Mit mondhatnék, nem egy könnyű falat ez a film, de nagyon megéri türelmesnek lenni vele. Tetszett, hogy kockára teszi az ember gondolkodásmódját az élettel kapcsolatban.

2022.09.23 boda34

Ez a film egész egyszerűen fantasztikus, felemelő és persze nyomasztó is egyszerre. Nagyon sikerült minden valós érzelmet belepakolniuk a készítőknek. Egy kicsit felkavaró volt számomra, de szerintem még meg fogom nézni.

2022.09.24 Zita72

Nagyszerű film! Gratulálok a film készítőinek és a színészeknek! Meg fogom nézni újra, megkönnyeztem.

2022.10.01 Attila395306

Nagyszerű film volt, mindenkinek ajánlom! Kicsit szomorú voltam, hogy ma este Szegeden csak kb. tizenöten néztük meg.

2023.01.28 Bafam

Élmény volt látni, nagyon megérintett

Gyönyörű film. Az élet nem mindig jó és igazságos. Tele van nehézséggel, fájdalommal. Hogy ezt hogyan dolgozzuk fel, hogy küzdünk meg a problémáinkkal, nagyban határozza meg jellemünket. Engem megérintett ez a film. Jó volt, tetszett. Gratulálok a készítőknek. Nem lehet más, 5 csillag.