Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

A boldogság nyomában (2006)

The Pursuit of Happyness

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Will Smith egyik legjobb filmje.Elgondolkodtató,megható,lélekig hatoló dráma,ami egy emberről szól,aki csak életben akar maradni.Életben maradni,és a gyermekét becsülettel felnevelni.Küzdelem,harc az életben maradásról.Üzenet:Soha,de soha ne add fel az álmaidat.Erősen ajánlott.

jake_green   2018. 09. 24.

Frissében a film után billentyűzetet ragadok.... Egy film régen húzott fel ennyire! 2 órát követelek vissza életemből! Hol is kezdjem.... jó lehiggadok! A film nagyon jól indul az első 10-20 percben még élvezhető is. De aztán kb 2 órán keresztül néze... több»

indingo   2017. 10. 26.

Elképesztően unalmasra sikeredett a film. Nagyon lehangoló volt, holott a történet ismeretében sokkal jobbra számítottam. Az amcsik szeretik feltúrbózni a dolgokat, itt is színezhettek volna egy kicsi.t

AngelCass   2020. 01. 05.

Miért nem tudjuk értékelni, amink van?

Fura volt látni a lehúzó hozzászólásokat, amik azt taglalták, hogy milyen unalmas újra meg újra azt nézni, ahogy szenvednek, nyűglődnek és, hogy miért nem arról szól a film, amit ők elképzeltek. Holott pont ez volt a lényege a filmnek, hogy át tudjuk... teljes kritika»

Szilonka   2017. 10. 19.

A történet ismeretében nagyon vártam a filmet, de az elég gyengére sikeredett. Eléggé összecsapott és helyként unalmas. Talán csak Will Smith és a fia közti kapcsolat tetszett.

Dodi   2015. 06. 10.

Hatalmas film!!! Azoknak ajánlanám ezt a filmet akiknek nincs meg mindenük egy normális élethez ,mert igazan azok tudjak értékelni ezt a történetet!!!!

TomÁcs   2018. 04. 22.

Az apa fú kapcsolat nagyon tetszett a filmben, főleg, hogy valójában is egy apa és annak fia volt a képernyőn. Történetben eléggé sallangmentes és letisztult.

Jaden Smith

Szeptember 25-én foglalják le az adóhátralékot Chriss számlájáról. Ez Gardner legsötétebb napja, ironikus módon Will Smith (Chriss Gardner megformálója) születésnapja.

(AngelCass)

A film eredeti címe ("The Pursuit of Happyness") helytelenül van írva, mivel "happyness" szó nincs a szótárban. Helyette a "Happiness" lenne a helyes kifejezés; talán tudatos döntés volt a hiba a rendezők részéről.

(AngelCass)

A taxisofőr, aki a filmben Chriss mögött kiabál arabul, ezt mondta : "Stop, stop, son of a dog! "

(AngelCass)

Mr. Ribbon megkéri a titkárnőjét, hogy hívja Mr. Ristucciát. Ez egy visszatérő név a rendező, Gabriele Muccino filmjeiben.

(AngelCass)

Will Smith ajánlotta Gabriella Muccinot mint rendezőt, mert ismerte a munkásságát.

(AngelCass)

Christopher Jr. az egész film alatt ugyanazt a ruhát hordja.

(AngelCass)

Gardnerék alkalmanként az irodai asztal alatt aludtak, mikor a szállóban nem volt hely.

(AngelCass)

Chriss Gardner végül Bear Stearns brókercégénél kezdett dolgozni, és itt futott be.

(AngelCass)

Gardner valójában 10 napot töltött börtönben a parkolócédulák miatt.

(AngelCass)

Valójában havi illetmény formájában járt fizetés a gyakornokságért.