Larry Flynt, a provokátor

Edward Norton
Courtney Love
Larry Flynt
Brett Harrelson

Larry Flynt a hetvenes években úgy gondolja, itt az ideje, hogy a Playboy magazin ellenfelet találjon. Szexújsága, a Hustler mindent megmutat, amit korábban eltakartak. Larry Flynt hamarosan botrányhőssé és legendává válik, aki a sajtószabadság szószólójává lesz ezáltal, míg ellenfelei… Több

Premier (HU): 1997.04.03.

2021.01.14 Interfectorem Sabnock

Woody Harrelson és Edward Norton. Két zseni, és egyszerre színészóriás egy elég gyenge és lagymatag produkcióban. Nekem nem tetszett, nem jött át.

2017.01.09 TribeBubu

Szólásszabadság. Ha egy történet erről szól, nem ígérkezik izgalmasnak és szórakoztatónak, viszont Larry Flynt életrajza nem mindennapi, még a gazdagok között sem. Az pedig, ahogyan ez a film bemutatta, egyszerre humoros, fordulatos, szívszorító, meg... Több

2015.02.01 Curacao86

Minden kétséget kizáróan Woody Harrelson élete egyik legjobb alakításával örvendeztet meg bennünket ebben a viccesnek induló, de komoly drámába forduló remek filmben.

2015.05.03 Vitya

Az az igazság, hogy Woody Harrelsont mint főszereplőt ebben a filmben láttam csak, de meggyőzött. Hitelesen alakít, igazi karakter. Jól sikerült M.Forman film, érdekes cselekménnyel.

2015.02.13 ZiggityZag

Baromi nagy film volt, ez a Larry Flynt tényleg nagy arc lehetett. Nem mintha annyira nagyra tartanám a pornóipart, de mint személyiség szerintem egy egyedi, provokatív jelenség lehetett a jó értelemben.

Mikor megkérdezték Larry Flyntet, hogy melyik színész játssza őt a filmben, Michael Douglast javasolta.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Doug, Larry Flynt egyik testőre a filmben a valóságban is Flynt testőre volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Edward Norton kétségbeesetten szeretett volna Milos Formannel dolgozni, ezért vállalta el a szerepet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Larry Flyntet és testvérét, Jimmyt Woody és Brett Harrelson alakítják, akik a valóságban is testvérek.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Értékelés: 9.7/10
(2018. 04. 20.)
Az észveszejtő Larry
A film zseniális, jó forgatókönyv, kiugróan jó rendezés, kiváló színészek. Még a minimális szerepkörhöz jutó, szárnyait bontogató Edward Norton is kiválóan hozza a mellékszerepét. És amit egy jó drámától várunk, az elgondolkodtatás is sikerül gazdagon és tragikus eseményektől sem mentes Több