Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Larry Flynt, a provokátor (1996)

The People vs. Larry Flynt

Edward Norton
Courtney Love
Larry Flynt
Brett Harrelson

Sabnock Sanatory   2021. 01. 14.

Woody Harrelson és Edward Norton. Két zseni, és egyszerre színészóriás egy elég gyenge és lagymatag produkcióban. Nekem nem tetszett, nem jött át.

TribeBubu   2017. 01. 09.

Szólásszabadság. Ha egy történet erről szól, nem ígérkezik izgalmasnak és szórakoztatónak, viszont Larry Flynt életrajza nem mindennapi, még a gazdagok között sem. Az pedig, ahogyan ez a film bemutatta, egyszerre humoros, fordulatos, szívszorító, meg... több»

Curacao86   2015. 02. 01.

Minden kétséget kizáróan Woody Harrelson élete egyik legjobb alakításával örvendeztet meg bennünket ebben a viccesnek induló, de komoly drámába forduló remek filmben.

Vitya   2015. 05. 03.

Az az igazság, hogy Woody Harrelsont mint főszereplőt ebben a filmben láttam csak, de meggyőzött. Hitelesen alakít, igazi karakter. Jól sikerült M.Forman film, érdekes cselekménnyel.

totykos   2016. 06. 12.

Kezdek rájönni, hogy Woody Harrelson egy igazán nagyszerű színész, aki csodálatosan viszi színre ezt a nagyon furcsa figurát. Normálisan nem gondolnám, hogy nagyon szimpatikus lenne nekem Larry Flynt, de Harrelson játéka egészen új megvilágításba helyezte őt.

ZiggityZag   2015. 02. 13.

Baromi nagy film volt, ez a Larry Flynt tényleg nagy arc lehetett. Nem mintha annyira nagyra tartanám a pornóipart, de mint személyiség szerintem egy egyedi, provokatív jelenség lehetett a jó értelemben.

Mikor megkérdezték Larry Flyntet, hogy melyik színész játssza őt a filmben, Michael Douglast javasolta.

Doug, Larry Flynt egyik testőre a filmben a valóságban is Flynt testőre volt.

Edward Norton kétségbeesetten szeretett volna Milos Formannel dolgozni, ezért vállalta el a szerepet.

Larry Flyntet és testvérét, Jimmyt Woody és Brett Harrelson alakítják, akik a valóságban is testvérek.

Courtney Love-ot több alkalommal letartóztatták a forgatás ideje alatt, mert hordta a filmbéli botrányos kosztümjeit.