Larry Flynt, a provokátor

The People vs. Larry Flynt

2021.01.14 Interfectorem Sabnock

Woody Harrelson és Edward Norton. Két zseni, és egyszerre színészóriás egy elég gyenge és lagymatag produkcióban. Nekem nem tetszett, nem jött át.

2017.01.09 TribeBubu

Szólásszabadság. Ha egy történet erről szól, nem ígérkezik izgalmasnak és szórakoztatónak, viszont Larry Flynt életrajza nem mindennapi, még a gazdagok között sem. Az pedig, ahogyan ez a film bemutatta, egyszerre humoros, fordulatos, szívszorító, meg... Több

2015.02.01 Curacao86

Minden kétséget kizáróan Woody Harrelson élete egyik legjobb alakításával örvendeztet meg bennünket ebben a viccesnek induló, de komoly drámába forduló remek filmben.

2015.05.03 Vitya

Az az igazság, hogy Woody Harrelsont mint főszereplőt ebben a filmben láttam csak, de meggyőzött. Hitelesen alakít, igazi karakter. Jól sikerült M.Forman film, érdekes cselekménnyel.

2015.02.13 ZiggityZag

Baromi nagy film volt, ez a Larry Flynt tényleg nagy arc lehetett. Nem mintha annyira nagyra tartanám a pornóipart, de mint személyiség szerintem egy egyedi, provokatív jelenség lehetett a jó értelemben.

2016.06.12 totykos

Kezdek rájönni, hogy Woody Harrelson egy igazán nagyszerű színész, aki csodálatosan viszi színre ezt a nagyon furcsa figurát. Normálisan nem gondolnám, hogy nagyon szimpatikus lenne nekem Larry Flynt, de Harrelson játéka egészen új megvilágításba helyezte őt.