Mielőtt meghaltam

(Dallas Buyers Club)

hsanya182  2015. 05. 18.

Nagyon EREDETI, remekül érezteti a lényeget, a gyógyszeripar és a mai társadalmunk vezérfonalát. Nagyon tökös a főszereplő ahogy belevág a vállakozásába, szinte ugyanolyan féreg mint az "Éjjeli féreg" című filmben, vannak jellembeli hasonlóságok, de összességében ebben a filmben a saját problémája miatt kezd bele az embereknek "jótevő" projectébe...Ajánlom a megnézését! :) A film neme miatt 4 csillaggal jutalmazom.

indingo  2017. 04. 11.

Hiteles és megrázó volt a film. Matthew nem tartozik a kedvenceim közé, de az itteni alakítását elismerem. Jared Leto egy zseni, de ezt amúgy is tudtam.

Szilonka  2017. 06. 06.

Érdekes és nem mindennapi film, bár nekem Jared Leto játéka már a karakterből adódóan is jobban tetszett. érdemes megnézni.

Edii  2015. 04. 20.

Ez egy egyszerű történetvezetésű, csavarmentes alkotás. Ennek ellenére a film végig lekötött, jó volt nézni. A színészek nagyon hitelesek. Nem tudok rosszat írni róla.

Deku  2017. 07. 24.

Nekem inkább hajlik az átlagos felé viszont Matthew McConaughey nagyon feldobta a hangulatát a filmnek. Ez olyan is-is film lett amikor nem vagyok képben, hogy milyen érzéseket táplálok iránta. Egynek elmegy és kész.

Jennifer Garner
Jennifer Garner
Griffin Dunne
Corn and Soda: Mielőtt meghaltam
Azonban a legnagyobb dicséret mégis az, hogy a moziban töltött két óra alatt a néző nem ezt a két zseniális színészt látja a vásznon, hanem két tragikus sorsú embert, és az ő drámájuknak lesz részese – ez pedig az egész produkció érdeme.

Matthew McConaughey egy interjú során azt állította, hogy a forgatás ideje alatt az volt a legfurcsább, hogy 60 kilósan kitisztult a feje: "Meglepően világosan tudtam gondolkodni, és három órával kevesebb alvás után is pihentnek éreztem magam."

(Menyét Ibolya)

Az igazi Ron Woodroof állítólag biszexuális volt.

(Menyét Ibolya)

Jared Leto 14, Matthew McConaughey pedig 21 kilót fogyott a szerep kedvéért.