Mielőtt meghaltam (2013)

Dallas Buyers Club

indingo   2017. 04. 11.

Hiteles és megrázó volt a film. Matthew nem tartozik a kedvenceim közé, de az itteni alakítását elismerem. Jared Leto egy zseni, de ezt amúgy is tudtam.

Deku   2017. 07. 24.

Nekem inkább hajlik az átlagos felé viszont Matthew McConaughey nagyon feldobta a hangulatát a filmnek. Ez olyan is-is film lett amikor nem vagyok képben, hogy milyen érzéseket táplálok iránta. Egynek elmegy és kész.

Berto49   2019. 04. 15.
Oscar

Az első alkalommal sokkal jobban tetszett! Akkor teljesen el voltam „ájulva” Matthew McConaughey átalakulásától és játékától. A gyűjteményembe akartam illeszteni, de a második megnézésre úgy döntöttem, hogy nem kell. Az AIDS-es témából elég a „Philadelphia”. Viszont amin most álmélkodtam az Jared Leto alakítása, ő is megérdemelte a legjobb mellékszereplő szobrocskáját. Ami nem tetszett, az a történet hiteltelensége, amit alátámaszt az is, hogy például akiről mintázták Ron alakját, még csak véletlenül sem volt heteró, és semmilyen köze nem volt a macho rodeókhoz. Összességében untig elég volt kétszer megnézni ezt a filmet, harmadjára azonban nem tenném.

dailyfilmsan   2019. 04. 16.

A film, mivel igaz történeten alapszik nagy port kavart és egyértelmű volt hogy súlya miatt Oscar-t fog kapni. Kemény témával foglalkozik és keményen oda is teszi magát hogy az igazat beutassa. Életszerű képsorok és életszerű helyzetek. Ez jellemzi leginkább a filmet na meg persze a kivételes színészi játék. Nem mindenki kedvence, viszont attól még egy kivételes darab és érdemes megnézni.

Szilonka   2017. 06. 06.

Érdekes és nem mindennapi film, bár nekem Jared Leto játéka már a karakterből adódóan is jobban tetszett. érdemes megnézni.

Jennifer Garner
Jennifer Garner
Griffin Dunne
Jared Leto

Azonban a legnagyobb dicséret mégis az, hogy a moziban töltött két óra alatt a néző nem ezt a két zseniális színészt látja a vásznon, hanem két tragikus sorsú embert, és az ő drámájuknak lesz részese – ez pedig az egész produkció érdeme. több»

Az igazi Ron Woodroof 1992-ben halt meg.

(dailyfilmsan )

James DuMont, aki Rayon apját játszotta a filmben, csak hét évvel idősebb, mint Jared Leto aki Rayon-t alakította.

(dailyfilmsan )

A forgatás 25 napot vett igénybe.