Isteni szikra (2008)

Flash of Genius

sikitozeller   2021. 07. 21.

Mivel a film a valós hátteret dolgozta fel, nem lehetett drámaibb vagy izgalmasabb, mint ami. Bármennyire is unalmas a valóság, sikerült bevinni érdekfeszítő pillanatokat a makacsságról, az igazságkeresésről. Jó pár feltaláló belepusztult mindebbe. A... több»

indingo   2020. 08. 20.

Nem egy izgalmas téma, amiről az ember egy filmet akar megnézni. Hogy találták fel az automata ablaktörlőt. Maga a történet sem túl pozitív, értem én hogy küzdjünk az álmainkért, de tényleg minden áron?

Timcsi   2020. 09. 07.

Azt hittem, hogy egy nagyon pozitív történetet fogok látni, de csalódnom kellett. Greg Kinnear alakítása tetszett, de film már kevésbé.

vitto   2019. 01. 11.

Mióta láttam ezt a filmet, minden alkalommal, mikor beülök az autómba, eszembe jut. Nem semmi, mennyi energiát és küzdelmet fektetett bele a Kearns, hogy elismerje a világ az igazát.

Toncsi   2016. 12. 06.

Egy újabb film az igazságtalansággal szembeni küzdelemről, de meg kell hagyni, nem egy sablonsztori a szokásos klisékkel. Robert Kearns története jó példa arra, hogy a kellő hittel, akarattal és kitartással (na meg persze elég erős idegekkel) egy hatalmas céggel is szembe lehet szállni. Érdekes, megható film.