A boldogság nyomában

The Pursuit of Happyness

2024.03.16 Kapszaicin

Nyomokban boldogság

Will Smith egyik kiemelkedő alakítása mellett a gyerekszínész is több okból említésre méltó. A kis junior, Jaden Smith valódi tehetségként aposztrofálja magát a filmben, és talán azért lett ennyire kiváló ez a film, mert Jaden Smith valóban Will Smit... Teljes kritika

2018.09.24 jake_green

a nap véleménye

Frissében a film után billentyűzetet ragadok.... Egy film régen húzott fel ennyire! 2 órát követelek vissza életemből! Hol is kezdjem.... jó lehiggadok! A film nagyon jól indul az első 10-20 percben még élvezhető is. De aztán kb 2 órán keresztül néze... Több

Will Smith egyik legjobb filmje.Elgondolkodtató,megható,lélekig hatoló dráma,ami egy emberről szól,aki csak életben akar maradni.Életben maradni,és a gyermekét becsülettel felnevelni.Küzdelem,harc az életben maradásról.Üzenet:Soha,de soha ne add fel az álmaidat.Erősen ajánlott.

2017.10.26 indingo

Elképesztően unalmasra sikeredett a film. Nagyon lehangoló volt, holott a történet ismeretében sokkal jobbra számítottam. Az amcsik szeretik feltúrbózni a dolgokat, itt is színezhettek volna egy kicsi.t

2017.10.19 Szilonka

A történet ismeretében nagyon vártam a filmet, de az elég gyengére sikeredett. Eléggé összecsapott és helyként unalmas. Talán csak Will Smith és a fia közti kapcsolat tetszett.

2020.01.05 AngelCass

Miért nem tudjuk értékelni, amink van?

Fura volt látni a lehúzó hozzászólásokat, amik azt taglalták, hogy milyen unalmas újra meg újra azt nézni, ahogy szenvednek, nyűglődnek és, hogy miért nem arról szól a film, amit ők elképzeltek. Holott pont ez volt a lényege a filmnek, hogy át tudjuk... Teljes kritika

2023.07.31 Gyorvik

Hihetetlen lelki erőt képes sugározni, bár rettentő nyomasztó képsorok árán. Meglehetősen a kard élén táncol – mármint a teljes dramaturgiai összhangot illetően –, de tulajdonképpen azért a végkicsengése mindenképp pozitív. Egy kicsit meseszerű.

2018.04.22 TomÁcs

Az apa fú kapcsolat nagyon tetszett a filmben, főleg, hogy valójában is egy apa és annak fia volt a képernyőn. Történetben eléggé sallangmentes és letisztult.

2015.06.10 Dodi

Hatalmas film!!! Azoknak ajánlanám ezt a filmet akiknek nincs meg mindenük egy normális élethez ,mert igazan azok tudjak értékelni ezt a történetet!!!!

2018.12.27 VvV

Érdekes maga a történet, de elég sallangmentesen tálalták így egy kicsit vontatott lett számomra a sztory.

2019.03.08 Timcsi

Nekem egy kicsit lassú volt a történet, de érdekes film egyszer érdemes rászánni az időt.

2016.11.17 TribeBubu

Nem rossz, Will Smith hozza a szokásos formáját, de sajnos lerágott csont a mondanivalója. A tucatdrámák szólnak erről. Tudom, igaz történet, és le a kalappal a pasas előtt, hogy mi mindent kiállt, de attól még nem nyújtott újdonságot a film. Ha pedi... Több

2023.08.28 Ergit

Hogyan szerez lehetőséget a meghallgatásra? Kirakja a Rubik-kockát az egyik vezető helyett.

2017.07.07 Olivér Rózsa

Nagyon megható film. Szerintem az egyik legjobb szerepe will smithnek. El lehet hinni neki hogy tényleg ilyen az élete, de persze a gyerek szereplése is zseniális volt