Helix

lakilúk   2016. 02. 03.

Hát én sem vagyok teljesen meggyőzve, de azoknak, akik pár rész után elkaszálták a sorozatot, azt ajánlanám, hogy nyugodtan vállaljanak be néhány részt, mert jó irányba tart a széria. Értem én a fanyalgókat is, a Helixnek megvannak a maga furcsaságai, de még ezekkel együtt is teljesen élvezhető, és azt is mondanám, hogy némileg újszerű. Nekem ez ebben a formában még nézős, ha tudják növelni a második évadra a színvonalat, akkor velem számolhatnak.

hansi13   2016. 01. 27.

Ezt is megértük, kaptunk egy biohorror-szériát, de azt hiszem, ettől a legtöbben egy kicsivel többre számítottunk. Leginkább az operatőröket tudom dicsérni, mert látványra elég jó kis atmoszférát rittyentettek össze, de a többin azért még dolgozni kéne egy kicsit. Lehet még ebből valami, de én már nem sok időt adok neki.

tamas84   2015. 11. 18.

Ami a sorozatokat illeti, a Helix számomra egyértelműen egy negatív csalódás. A promók alapján már nagyon vártam a szériát, de már a pilot sem azt nyújtotta, amit vártam. Meg is lepődtem, hogy berendelték belőle a második évadot, szerintem velem már nem kell számolniuk. Ennyi klisét már rég láttam egy helyen.

Billy Campbell
Matt Long