
Vélemények (3)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
...csak egy kicsit más a sztori. Egy értékelhető része a filmnek, amikor a végén kiírják, hogy fikció. Azzal nincs bajom, hogy a kamerás szemszögéből kell nézni az egészet, de az unalmas ijesztgetés az kiakasztó... A történet nem halad, néha bevágnak... Több
Nem tudom, minek erőlködöm még mindig ezekkel a kézi kamerásokkal... Talán mert szép időket idéznek, amikor más dolgom sem volt, csak a szobámban nézni laptopról minden horrort, amit csak találok. Ezt a filmet a jobb found footage-ek közé sorolják, p... Több