Egyedül a vadonban

Here Alone

2024.04.12 Interfectorem Sabnock

Ez ennyit ér, és nem többet!

Friss filmes élmény, de bár ne lenne az! Nagy rajongója és megszállottja vagyok az élőhalottas, fertőzéses vagy apokaliptikus témájú filmeknek... De ez valahogy egy fura kombója volt az összesnek, és nagyon gyenge kivitelben... Két idősíkon járunk...... Teljes kritika

2016.08.27 issue

Az egész koncepció nagyon hasonlít a The Survivalist-re. Nekem mindig nagyon bejön ez a posztapokaliptikus atmoszféra, de ez itt most nekem túlságosan rendezett volt. Nagyon lehetett érezni, hogy minden csak egy díszlet előtt történik.

2022.08.14 Piczil Zsolt

Kis költségvetésű, de valódi ékszerdoboz

Ez a film azért 5 pont nálam, mert nem csináltak belőle sorozatot (á la Walking Dead). Akkor biztos hogy rosszabbnál rosszabb akciók és párbeszédek kerültek volna bele. Az alapszituáció illetve a plusz probléma (+2 túlélő a kicsikocsi táborban) pont elég egy ilyen csendes, de nyomasztó filmhez. Én végig éreztem a rettegést a "kóborlóktól". Nyomasztóbb, mint a Survivalist. Így röviden jobb, mint a Walking Dead teljes sorozat. De nem jobb mint a Kiéhezettek c. film.

2017.07.08 SunnyM

Hát, szerintem ez a cselekmény valami iszonyatosan sablonos, annyiszor eljátszották már mindezt, így nem is csoda, hogy a film nem igazán tudott túllépni a szokásos kliséken kívül. A karakterek számomra kicsit idegesítőek voltak, egyszóval. Nem igazán sikeredett valami jól.