Egyedül a vadonban

Egyedül a vadonban

Here Alone

Egy fiatal nő a túlélésért küzd egy halálos és rejtélyes járvány közepette, mely megtizedelte a népességet. A nő a járvány elől a vad természetbe menekül, azonban korántsem biztos, hogy itt békére lelhet.

(hp)

Rendező: Rod Blackhurst
Forgatókönyvíró: David Ebeltoft
Premier: 2016.04.15.

2024.04.12 Interfectorem Sabnock

Ez ennyit ér, és nem többet!

Friss filmes élmény, de bár ne lenne az! Nagy rajongója és megszállottja vagyok az élőhalottas, fertőzéses vagy apokaliptikus témájú filmeknek... De ez valahogy egy fura kombója volt az összesnek, és nagyon gyenge kivitelben... Két idősíkon járunk...... Teljes kritika

2016.08.27 issue

Az egész koncepció nagyon hasonlít a The Survivalist-re. Nekem mindig nagyon bejön ez a posztapokaliptikus atmoszféra, de ez itt most nekem túlságosan rendezett volt. Nagyon lehetett érezni, hogy minden csak egy díszlet előtt történik.

2022.08.14 Piczil Zsolt

Kis költségvetésű, de valódi ékszerdoboz

Ez a film azért 5 pont nálam, mert nem csináltak belőle sorozatot (á la Walking Dead). Akkor biztos hogy rosszabbnál rosszabb akciók és párbeszédek kerültek volna bele. Az alapszituáció illetve a plusz probléma (+2 túlélő a kicsikocsi táborban) pont elég egy ilyen csendes, de nyomasztó filmhez. Én végig éreztem a rettegést a "kóborlóktól". Nyomasztóbb, mint a Survivalist. Így röviden jobb, mint a Walking Dead teljes sorozat. De nem jobb mint a Kiéhezettek c. film.

2017.07.08 SunnyM

Hát, szerintem ez a cselekmény valami iszonyatosan sablonos, annyiszor eljátszották már mindezt, így nem is csoda, hogy a film nem igazán tudott túllépni a szokásos kliséken kívül. A karakterek számomra kicsit idegesítőek voltak, egyszóval. Nem igazán sikeredett valami jól.

A Tallgrass Film Festivalon Lucy Walters megkapta a legjobb színésznőnek járó díjat.Szerző: Interfectorem Sabnock

A New York Times azt írta a filmről, hogy inkább egy pszichodráma, mint egy posztapokaliptikus horrorfilm.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film hivatalos nyelve az angol.Szerző: Interfectorem Sabnock

A mozikban először az Egyesült Államokban vetítették, az időpont pedig 2017. március 31-e volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A filmet 2016. április 15-én mutatták be a Tribeca Filmfesztiválon.Szerző: Interfectorem Sabnock

(2017. 06. 11.)
Here Alone
Ez a sztori sajnos csak egy átkötő The Walking Dead-epizódra elegendő beltartalommal rendelkezik, és minden elgondolkodtató, illetve helyenként megrázó drámai pillanata ellenére hiányérzetet hagy a nézőben. Pedig nem volt rossz az alapkoncepció (egy zombiapokalipszis viszonyai közé helyezett kamaradráma), csak kicsit még csiszolni kellett volna a v... Több

(2018. 12. 03.)
Here Alone (2016)
"Blackhurst tucatnyi rövidfilm után elkészítette nagyjátékfilmjét, ami gyakorlatilag egy Walking Dead filler epizódnak felel meg, amelyben dráma az van, ellenben beleforgatott pénz kevésbé." Több