Hősök: Újjászületés

Aislinn Paul
Aislinn Paul
Jack Coleman
Ryan Guzman

Miután Odessa városát terrortámadás éri, a többség a különleges képességgel bíró embereket teszi felelőssé. Luke (Zachary Levi) és Joanne (Judith Shekoni) a hősök nyomába ered, hogy megbosszulják veszteségeiket. Noah Bennet (Jack Coleman) rejtőzködni kényszerül, azonban Quentin Fradyvel… Több

Premier (HU): 2015.11.26.

2023.05.23 David400519

Ajánlom

Nagyon jó volt ennyi év után ismét ez a fajta izgalom. Senki se foglalkozzon ezekkel a lehúzó véleményekkel! Ajánlom mindenkinek. :)

2018.10.14 Csillagpor

Hát ez szörnyű lett szerintem... pedig az alapsorozatot imádtam. Ez csak egy gyenge utánzási próbálkozás rossz történettel, karakterekkel és erőltetett párbeszédekkel, amiknek semmi iránya és célja nincsen sajnos.

2016.08.08 petera050

szerintem itt is ugyanaz a gond, mint az eredetinél, hogy olyan lassan bontakozik ki a történet, olyan lassan fejlődik, hogy belefárad a néző

2016.11.08 papaja

sajnos a nagy visszatérés nem történt meg, érdekes ugyan itt is a történet, de eléggé kiszámíható, a jó érzésemet a filmnézés közben főleg a jó zene és az első sorozatra való szuper emlékeim adják. az eredeti sorozat látványvilágában is lenyűgöző volt, ez viszont olyan mintha selfiebottal csinálták volna

2018.09.21 vitto

nem gondoltam volna, hogy a valaha kedvenc sorozatomból lehet ennyire unalmas folytatást csinálni

Értékelés: 8.5/10
(2015. 09. 28.)
Itt egy sorozat, aminek jót tett a felélesztés
Nemcsak a nagy múltra visszatekintő hollywoodi sikerfilmeket rebootolják/remake-elik, hanem a sorozatokat is. A 2010-ben elkaszált Hősök azonban most tényleg úgy néz ki, hogy újjászülethet. Heroes Reborn évadnyitó kritika. Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 01. 27.)
Reborn – 1. évad
Aki kedvelte az eredeti szériát, annak mindenképp megér egy próbát Tim Kring újabb ötlete, azonban sajnos nem kell csodát várni tőle.