Az Úr hangja

2018/12/22

Amerikában játszódó magyar sci-fi a Taxidermia rendezőjétől? Jöhet! Több

Artsomnia
2019/01/19

Az Úr hangja egy fenomenális képi megvalósításokkal teletűzdelt elmélkedés a tudományos fikcióról, a családról, valamint Közép-Európa és Amerika ellentéteiről, amely gondolatokat kelt és hosszú beszélgetéseknek ad okot, annak ellenére, hogy Stanislav Lem regénye inkább ihletként, mint alapként szolgált. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/01/23

Értékelés: 4.5/10
Tátongó űr
A rengeteg metafora túlontúl művi és sokszor kaotikus, nehezen rendszerezhető és értelmezhető az elvont betétek sorrendje, és végső soron a szerepük is megkérdőjelezhető. Nehéz megkülönböztetni, mi a valóság és mi csak képzelgés, elég későn érnek össze a szálak, és nem is kifejezetten jó az időzítése az absztrakt elemeknek. Több

Revizoronline.com
2019/02/15

Ez most akkor kinek a hangja?
Pálfi Györgyöt hosszú ideje a legpechesebb magyar filmrendezőnek tartom, aki őrületes tehetsége ellenére nem tudja kifutni a formáját ebben a szerencsétlen országban, hiába ontja magából a szellemesebbnél szellemesebb filmterveket. BUJDOSÓ BORI KRITIKÁJA. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!