Hókusz pókusz

Hocus Pocus

2022.09.02 ekkam

Még gyerekkoromban láttam, talán többször is, valami félelmetes filmre emlékeztem. Mostanában újra néztem, és tetszett, tök aranyos mesefilm, jó történettel.

2022.05.12 JRD

Halloweeni cukiság. Kicsit táncos, kicsit félelmetes, kicsit humoros, kicsit dalolós. Jó kikapcs egy rémséges estére. Van egy-két pillanat, ami erős egy ilyen filmhez. Szerintem többször is meg lehet nézni. Kinek mi jön be. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2015.04.18 rbernadett

Inkább gyerekfilm, annak viszont nagyon szórakoztató. Gyerekkorom egyik kedvence, Sarah Jessica Parkerrel testhezálló szerepben.

2016.06.20 wooderman

Kisebb-nagyobb gyerekeknek tökéletes, első ilyesztgetős filmnek, pl. halloween estéjére. Aranyos ,egyáltalán nem ijesztő film. Egyszerű, de aranyos.

2016.10.10 niky86

Inkább a fiatalabb korosztálynak szól ez a film, illetve azoknak, akik szeretnének egy kicsit nosztalgikus hangulatba kerülni és felidézni az 1990-es évek hangulatát. Nekem tetszett.

2018.06.29 dailyfilmsan

Kedves kis halloween-i film gyerekeknek. Kicsit zenés és kicsit mesés de jól felépített. A szülők egy idő után kiakadhatnak tőle de én jótszórakoztam rajta. Persze tele van klisével és ez bosszantó lehet mert nem túl eredeti így a film de egyszer megnézhetős.

2016.10.24 a-arnold

Minden Helloween-kor (illetve előtte, mert nem bírom kivárni :) ) megnézem! Nagyszerű film, Helloween-re :)