ZeroHero   2015. 05. 14.

ízig-vérig ZSkategóriás selejt ez. Harrison Fordtól sokkal több várható. Nem is értettem, mit akartak kidomborítani főmotívumként. Szétszórt cselekmény, értelmetlenül elnyújtott jelenetek(néger gyerek üldözése a patakban, miért nem ugrott utána, amikor később ruhástól simán belemászott a kádba), következelenség(hosszú autós üldözés, többször nekimennek mindennek, de a rocsolódások, a következő snittben eltűnnek az autóról, érdekes), szóval akció-vígjáték akart lenni, vagy krimi, nem tudom, végül moslék lett sajnos.

KATE   2017. 07. 10.

Hát nagyon furcsa volt látni Harrison Fordot ebben a szerepben. Nagyon kettős az egész. Mivel nem volt túl vicces sem, illetve elég komoly sem. Amolyan semmilyenre sikeredett az egész alakítása is, mint ahogy a film is próbál több minden lenni, jó fajta vígjáték és az akció film között lavíroz. De valójában mindkét műfajban eléggé gyenge.

Kurupt
Martin Landau
Master P
André Benjamin
Keith David
Lolita Davidovich
Josh Hartnett

Állítólag Harrison Ford és Josh Hartnett nem jöttek ki jól végig a forgatáson és a forgatás utáni promóciós körúton sem. Hartnett elmondása szerint volt olyan, hogy csak ültek egymás mellett az autóban és nem szóltak egymáshoz egy órán keresztül.

A film forgatása közben Josh Hartnett eltörte 2 lábujját, ezért a tervezettől eltérő sorrendben kellett felvenni pár jelenetet.

(ZeroHero)