Keep Watching (2017)

Keep Watching

Lonka   2019. 08. 16.

Idegesítő és túl hangos kiabálások, nulla eredeti ötlet, nulla történet. Így lehet röviden jellemezni.

ArpiHajdu és Réci   2018. 08. 15.

Keep Watching: csak nézni lehet...

A Blumhouse nyomdokain lépdelve ismét egy olyan sztorit kapunk, amelyben egy fiatal lányt próbálnak (amilyen módon csak lehet) meggyilkolni szűk másfél órán keresztül, persze tudjuk, hogy hősünk nagy valószínűséggel túléli a rá mért csapásokat, de az... teljes kritika»

indingo   2018. 03. 16.

Gyilkolj vagy meghalsz a magyar címe. Nem egy nagy durranás a film. Pont a lényeg hiányzott belőle. Kik és miért csinálták, honnan indult az egész. Az kiszámítható volt, hogy a film elején elhangzó gyilkolászásnak lesz köze a családhoz és az eltűnt lánynak is lesz szerepe.

HercegPeter   2018. 07. 23.

Felejthető alkotás. Jó lett volna, ha egy kicsit jobban kidolgozzák. Sok a logikátlan cselekedet. Manapság nem egy ilyen film készült. Egy csapatnyi gyilkos az ártatlan családra vadászik. Az is lehet, hogy csak azért készítették a filmet, hogy Bella ... több»

respect the movies   2018. 03. 10.

Szerintem nem volt egy rossz film! Mikor megláttam a film előzetesét és a forgalmazó stúdiók nevét (Sony, Screen Gems és a Voltage Pictures) titkon reménykedtem egy egész jó filmre akadtam, de ezt végül sajnos nem kaptam meg! Pedig mint stílusában, m... több»

BoBamburg   2018. 03. 19.

Béna én unalmas. A film nem tudja fent tartani a hangulatot és az izgalmat és a szereplők reakciója teljesen szürreális bármi történik is épp velük. Végén befigyel egy olcsó csavar, de azon kívül sok pozitívum nincs.

Syracuse   2018. 05. 10.

A zseniális és gyönyörű Bella Thorne miatt néztem meg a filmet, amitől őszintén szólva nem vártam sokat. Azon túl, hogy természetesen néhol klisés, néhol jump scare-es, bőven élvezhető és többször nézős alkotás.

Bella Thorne
Bella Thorne

A film összbevétele 94 178 dollár volt (imdb.com).

A film szereplői elsősorban sorozatszínészek voltak, ezek közül is, talán a legismertebb Chandler Riggs személye a filmben! Ő a The Walking Dead című sorozatban Carl Grimes karakterét alakítja!

(respect the movies)

A film rendezőjének -nek ez volt az első nagyjátékfilmje, eddig csak rövidfilmeket készített!

(respect the movies)

A megjelenése előtti időszakban, meg kellett változtatni a film poszterét! Az eredeti poszteren a léggömbök piros színűek voltak, de a készítők nem szerettek volna semmi hasonlóságot a közel azonos időben bemutatásra kerülő Stephen King Az című filmjével, ezért a léggömbök színét megváltoztatták a poszteren sárga és fekete színűekre!

(respect the movies)

A film forgatását már 2014. decemberében befejezték, viszont a film bemutatására csak 2017-ben került sor!