Ismeretlen hívás (2006)

When a Stranger Calls

Ismeretlen hívás

Sabnock Sanatory   2020. 09. 23.

Kifejezetten jól eltalált film. Nincsenek benne újítások, sem hihetetlen nagy mondanivalója nincsen, ez egy feszültségben bővelkedő pszicho-horror, ami szép lassan indul, de kifejezetten jól megpörgeti azt a bizonyos félelemfaktort. A vége is kissé sablonos, de a film egésze azért kárpótol valamennyire.

harnas1207   2018. 12. 03.

Nem volt egy parás film, inkább izgalmas. Örültem ,hogy nem akart többnek látszani annál ami.

Kate Rainbow   2016. 04. 17.

Nagyon beteg volt ez a film. :D Én kifejezetten azokat a horror filmeket szeretem amik nem kifejezetten a vérontásról szólnak, hanem inkább végig stresszben tartják a nézőket, és ez kifejezetten egy ilyen film volt. Mikor az a csóri macska kiszaladt ... több»

kevelin   2020. 05. 03.

anno amikor először néztem eléggé feszültségben tartott a film, bár tény h 10 évvel fiatalabb voltam :D most h újra megnéztem már nem voltak hetekig olyan érzéseim hogy bármelyik este rámronthat egy őrült. ettől függetlenül jól eltalált film, egynek ... több»

moov18   2017. 02. 06.

Este, egyedül, egy pohár bor társaságában elég nagyot üthet. Tipikusan az a film, ahol érvényesülhet az a pszichológiai trükk, hogy folyton-folyvást hátra kell nézned, tudatosítva magadba azt, hogy nincs mögötted senki. Néhol annyi feszültséggel tölt... több»

Brian Geraghty
Katie Cassidy
Tessa Thompson
Tessa Thompson
Katie Cassidy
Camilla Belle

Tommy Flanagan és Lance Henriksen korábban már dolgozott együtt az AVP: Alien vs. Predator (2004) című film során.

(magyaristvan)

Evan Rachel Wood visszautasította Jill szerepét.

(magyaristvan)

Jill szerepére készülve, Camilla Belle két hónapon keresztül súlyokkal edzett és megtanulta hogyan fusson.

(magyaristvan)

Az idegen neve nem derült ki végül a filmben.

(magyaristvan)

Mandrakis ház eleje egy használaton kívüli víztározóban épült meg, míg az épület belső része egy stúdióban volt felépítve.

(magyaristvan)

A rendező Simon West úgy döntött a film elején nem mutatják a bűnügyi helyszínt, hogy beleférjenek a PG-13-as korhatár besorolásba.

(magyaristvan)

Noha az idegent a skót származású Tommy Flanagan játszotta, a telefonhívásoknál a hangja Lance Henriksen volt.