Beront a terror

Home Invasion

2021.08.05 BoBamburg

Tipikus kis költségvetésű, gagyi thriller, ami próbálja másolni a home invasion műfaj nagyjait, de inkább kevesebb, mint több sikerrel. Engem legalábbis nem tudott lekötni, milliószor jobb alkotások vannak a műfajban.

2017.05.20 varjú

Hát egészen erős hangulatú film, bár nem mondanám kifejezetten félelmetesnek a kitartott feszültség egyszerűen nagyon hozzátesz ahhoz, hogy az ember ne érzékelje a nagyon gyenge történetet. Emiatt szerintem egészen élvezetes tudott lenni több ponton is.

2017.12.11 hsanya182

Izgalmas film, igaz kicsit bénácska, a magyar szinkron is elég régi módi, egy anya és a fia bent bujdosnak egy házban ahol 3 bűnöző megpróbálja megtalálni a rejtett pénzt, miközben őket is próbálják levadászni. A távolból próbál nekik segíteni a "seg... Több

2016.09.14 FunBoi

Hát, ez egy rettenetesen sablonos film, Mike karaktere egyszerűen annyiszor látott, felépített személy, hogy maga a történet teljesen kiszámítható. Nem igazán tudtam az egész koncepcióval mit kezdeni, mert gyakorlatilag semmilyen maradandó élményt nem tudott nyújtani.

2019.03.08 HercegPeter

Gagyi lakásmegszállós thriller, de ez ugye már a címből is kiderült. Gyorsan belevágnak a történetbe, nincs félrebeszélés. Nem értem, hogy Scott Adkins-nek miért kellett öltönyben betörnie egy házba? Valószínűleg nem ez a legmegfelelőbb viselet a munkához. Teljesen kiszámítható, egyszer nézhető tévés thriller.