Édes fiam

István   2020. 07. 04.

Atyaég, mekkorát játszik ebben a filmben Shia LaBeouf. Le a kalappal előtte. Az a srác már réges-rég kinőtte a Transformers-filmeket, és nem túlzok, amikor azt mondom, hogy generációjának egyik legjobb és legtehetségesebb alakja.

slaver   2020. 04. 13.

Nem igazán voltam elragadtatva, egy-két erősebb jelenetet leszámítva nem emelkedik az átlag fölé.

Lojzika7   2020. 01. 31.

Aki ismeri Shia LaBeouf-t, annak talán érdekes lehet, segít megérteni az alkoholfüggőségét. Nekem személy szerint nem nagyon tetszett, de értékelem a bátorságot, ami az ötlet és a film születéséhez kellett.

ringololol   2019. 07. 21.

Az indie filmek rajongóinak (én is ezek közé tartozom) egy ínyencség a Honey Boy. Érzelmes, nagyon erős filmnyelvi húzásokkal és alakításokkal, az elején beszippant, és onnan már nem ereszt. Nálam felkerült az év legjobbjai polcra.

Lucas Hedges
Lucas Hedges
Fka Twigs
Noah Jupe

Karrierje felől nézve a Honey Boy tulajdonképpen LaBeouf megváltása lehet Hollywoodban, még ha nem is annak szánta. több»