Édes fiam

Édes fiam

Honey Boy

Shia LeBouf ötlete nyomán Alma Har'el életre viszi a vásznon a színész gyermekkorát. A fiatal srác próbálja rendbehozni kapcsolatát édesapjával, és megoldani lelki eredetű problémáit.

(Cseszneg Péter)

Rendező: Alma Har'el
Író: Shia LaBeouf
Premier: 2019.01.25. | Netflix (2022.02.04.)

Lucas Hedges
Lucas Hedges
Fka Twigs

2020.07.04 István

Atyaég, mekkorát játszik ebben a filmben Shia LaBeouf. Le a kalappal előtte. Az a srác már réges-rég kinőtte a Transformers-filmeket, és nem túlzok, amikor azt mondom, hogy generációjának egyik legjobb és legtehetségesebb alakja.

2019.07.21 ringololol

Az indie filmek rajongóinak (én is ezek közé tartozom) egy ínyencség a Honey Boy. Érzelmes, nagyon erős filmnyelvi húzásokkal és alakításokkal, az elején beszippant, és onnan már nem ereszt. Nálam felkerült az év legjobbjai polcra.

2020.01.31 Lojzika7

Aki ismeri Shia LaBeouf-t, annak talán érdekes lehet, segít megérteni az alkoholfüggőségét. Nekem személy szerint nem nagyon tetszett, de értékelem a bátorságot, ami az ötlet és a film születéséhez kellett.

2020.04.13 slaver

Nem igazán voltam elragadtatva, egy-két erősebb jelenetet leszámítva nem emelkedik az átlag fölé.

(2020. 09. 11.)
Shia labeouf megváltása
Karrierje felől nézve a Honey Boy tulajdonképpen LaBeouf megváltása lehet Hollywoodban, még ha nem is annak szánta. Több