PiROSSZka - A jó, a rossz, a farkas, MEGAnagyi

Hoodwinked!

2019.07.25 Ms. Akárki

Nagyon jó paródiás mese inkább felnőtteknek szóló debil tartalommal. A jól ismert meséket kissé kifordítva sajátos humorral adják elő. Például a farkas piroska után szimatoló kopó. A béka volt a leghalálibb ahogy nyomozott. De a mókus se rossz.

2017.07.28 Orosz István

Nekem nagyon tetszett, jó kis paródiája az eredetinek jók a poénok még azt kell mondani csavar is van benne. Azt sajnálom, hogy a második részt nem szinkronizálták le.

2019.04.05 dailyfilmsan

Ez nagyon gyenge. Túltolták a történet átírását, és nem igazán jött be Piroska mint karatekirálynő. Nem azt mondom, hogy maradjon aranyos meg kedves kis mese, de ez túlment és nem a jó irányba. A grafika sem győzött meg, és a látvány sem.

2018.09.12 Norbert93

Mikor először láttam 2005-ben kifejezetten nem tetszett. Most 2018-ban "érettebb" felfogással elővettem, de a véleményem nem változott. Látszik, hogy minden téren van benne munka, de egyáltalán nem tudott lekötni.

2018.12.17 harnas1207

Különleges mese, értékeltem, hogy ilyen megközelítésből mutatta be a mesét, ez szórakoztató volt. De sajnos, így is azt éreztem, hogy mégse tudja lekötni a felnőtt nézőket, köztük engem sem.

2018.12.27 VvV

Tetszik az újszerű feldolgozása a klasszikus mesefilmnek. Jó a humora és látványos.

2018.07.25 Norbi

Nagyon furcsa hangulatú mese lett. Nem is tudom még elképzelni sem, hogy pontosan mi volt a célja ennek a mesének.A poénok jók voltak, csak néhol kicsit bizarr volt az egész.

2016.10.04 Ghotik

Szerintem ez egy igencsak gyengére sikerült animációs film. Nagyon gyenge a sztorija és a humora is egyaránt. Unatkoztam a filmen, én nem ajánlom, gyenge alakítás!

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja szeretni fog. Igazán vicces és szórakoztató egy francia film, mondjuk én alapból szeretem az ilyesfajta francia filmeket.

2016.04.30 Bogi

Nagyon jó vicces animációs film felnőtteknek. Jó kikapcsolódást nyújt egy fárasztó hét után és boldogan dobjuk el az agyunk 2 órára. Én szétröhögtem magam rajta. Kifacsarja a régi meséket a 21. századnak megfelelően. Külön kiemelkedőek még a szinkronhangok. Jáksó is egyszerűen fenomenális:D:) 7/10

2015.07.26 one1970

Szerintem nagyon vicces a film, én nagyon sokat nevettem a nézése közben, nem bántam meg hogy megvettem DVD-n. Többen ajánlották nekem is, én is csak ezt tudom mondani, szerintem jó film :)