Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

dudivar   2015. 03. 31.

Nem annyira hű a könyvhöz, annál sokkal optimistább. Kihagy szerintem fontos elemeket. Egész jól hozták a szereplők a könyvbeli karaktereket. Összegezve jó választás a film.

totykos   2015. 01. 14.

Nagyon tetszett a film, kedves volt, bájos, a színészek jók, és végre igazán el tudott mondani valami fontosat az életről anélkül, hogy hű de nagy "tanulságokat" kellett volna levonni a végén, vagy valaki a szánkba rágta volna a film közben. Szerintem pontosan eléri amit akar, és közben még nagyon jól is szórakozunk.

RókaÚr   2014. 10. 07.

Már a könyv is nagyon tetszett, nagy elvárásaim voltak a filmmel kapcsolatban, de nem kellett csalódnom. Ugyanolyan kedves, hangulatos, mégis komoly, de azért laza lett az egész összkép, amilyen ehhez a filmhez kellett.

Rosamund Pike
Tuppence Middleton
Imogen Poots

Johnny Depp már azelőtt megvette a film alapjául szolgáló könyv megfilmesítési jogait, mielőtt az megjelent volna.

(kázsé)

Aaron Paul Emile Hirsch helyett ugrott be J. J. szerepére.

(kázsé)

Ebben a filmben már harmadszor játszott együtt Pierce Brosnan és Rosamund Pike.

(kázsé)

Imogen Poots kapott szerepet a Elragad a hév című filmben, mert Aaron Pault nagyon meggyőzte a színésznő alakítása a Hosszú út lefelé forgatásán, és bátorította, hogy jelentkezzen.

(kázsé)

Toni Collette második alkalommal játszik egy Nick Hornby-regény adaptációjában.

(kázsé)

Toni Collette és Rosamund Pike a Hector a boldogság nyomában című szintén 2014-es filmben is együtt játszanak.