Érdekességek: Hogyan legyél latin szerető (2017)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film összbevétele 32 088 029 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 57 080 516 forintot termelt. A hazai mozik összesen 40 261 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Hatalmas, bár kissé szintén morbid poén Raquel Welch, egy évtized első barna hajú ügyeletes szexbombájának hiányzó karjai. Úgy érzem azt akarták vele mondani: sic transit gloria mundi!

(Berto49 )

Ebben a filmben alakítja Eugenio Derbez karrierjének első, teljes egészében angol szerepét.

A Hogyan legyél latin szerető posztere (melyet a fenti galériában is láthattok) egy frappáns utalás a szintén 2017-ben bemutatott A sötét ötven árnyalata című filmre.

Salma Hayek ezzel a filmmel nyerte el a CinemaCon 2017-es Vanguard Award-díját, melyet 2017. március 30-én vehetett át a Las Vegas-i Caesars Palace hotelben.

Eugenio Derbez filmjével a Los Angelesben 2017. március 30-án megrendezett filmes eseményen elnyerte a CinemaCon International Achievement in Comedy Award-ot.

A 22 éves Maximót a főszereplő Eugenio Derbez fia alakítja.

A Hogyan legyél latin szerető Ken Marino rendezői debütálása.

A Hogyan legyél latin szerető-t teljes egészében Los Angelesben forgatták 2016-ban.

A film első előzetesét 2016. december 21-én mutatták be.