Hogyan legyél latin szerető

How to Be a Latin Lover

A film összbevétele 32 088 029 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 57 080 516 forintot termelt. A hazai mozik összesen 40 261 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Hatalmas, bár kissé szintén morbid poén Raquel Welch, egy évtized első barna hajú ügyeletes szexbombájának hiányzó karjai. Úgy érzem azt akarták vele mondani: sic transit gloria mundi! Szerző: Berto49

Ebben a filmben alakítja Eugenio Derbez karrierjének első, teljes egészében angol szerepét. Szerző: hp

A Hogyan legyél latin szerető posztere (melyet a fenti galériában is láthattok) egy frappáns utalás a szintén 2017-ben bemutatott A sötét ötven árnyalata című filmre.Szerző: hp

Salma Hayek ezzel a filmmel nyerte el a CinemaCon 2017-es Vanguard Award-díját, melyet 2017. március 30-én vehetett át a Las Vegas-i Caesars Palace hotelben. Szerző: hp

Eugenio Derbez filmjével a Los Angelesben 2017. március 30-án megrendezett filmes eseményen elnyerte a CinemaCon International Achievement in Comedy Award-ot.Szerző: hp

A 22 éves Maximót a főszereplő Eugenio Derbez fia alakítja.Szerző: hp

A Hogyan legyél latin szerető Ken Marino rendezői debütálása.Szerző: hp

A Hogyan legyél latin szerető-t teljes egészében Los Angelesben forgatták 2016-ban. Szerző: hp

A film első előzetesét 2016. december 21-én mutatták be. Szerző: hp