Vélemények: Hogyan legyél latin szerető (2017)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2019. 07. 22.

Jól indult, de egyre laposabb és közhelyesebb lett a történet. Egynek elment, volt benne pár jó poén.

HercegPeter   2018. 06. 11.

Számomra az év meglepetésfilmje. Nagyon bejött a humora. Tetszik ez a fordított felállás, hogy most nem egy nő az aranyásó. Az igaz, hogy volt benne néhány kínosabb jelenet is, amit szívesen nélkülöztem volna, de a legtöbb vígjátékban ez már csak így megy. A színészekről nekem az jött le, hogy élvezték a szerepüket és a forgatást. Külön kiemelném Salma Hayek-ot, aki 50 felett is egy igazi bombázó és a karakterét, aki vígjátékokban ritkán látható szinten normális, mégis vicces szereplő. Ő és Eugenio Derbez remekül működtek együtt. Üdítő volt látni ezt a hétköznapiságot, mivel mostanában általában az idiótizmus az egyik legnagyobb humorforrás. Persze erre is volt példa, Kristen Bell éppen Hayek ellenkezőjét nyújtja itt. A kisebb szerepekben is megbújik néhány jól ismert karakter (Michael Cera, Robb Riggle vagy Rob Corddry), ami tovább dob a filmen. Amiben pedig biztos vagyok, hogy Mckenna Grace a jövőben szupersztárrá fog válni. A sok hülyéskedés mellett jut idő komolyabb jelenetekre is, amit aztán megint egy kisebb poénnal dobnak fel. Összefoglalva, remek színészek, jó poénok és jó történet.

Berto49   2017. 09. 06.

Eugenio Derbez, a Mexikóban született színész a spanyol nyelvterület legjobban kedvelt szereplője számomra is szimpatikus, bár a filmbéli „foglalkozása” eléggé visszatetsző. Közepes vígjátéknak könyveltem el, de szerencsére a téma ellenére mellőzte az altesti poénok túlzásba vitelét. Sokat segített a film értékelésénél Hugo, a helyes tudóspalánta unokaöccs szerepeltetése, meg a szépséges Salma Hayek, mint hugica. Csak az a rengeteg spanyol nyelvű dialógus ne lett volna, mert az általam látott verzióból hiányzott a felirat. Értem én, hogy ezzel is kedvezni akartak az USA-ban élő nem WASP népességnek, legyen egy kis diskurzus az anyanyelvükön. Már az első képkockákon mutatott poén is eléggé morbid volt, ahogy a sorozatos tolószékes jelenet is, de mindig felhangzott a kiáltás: „Jól vagyok!” A mostani kevés nívós vígjáték felhozatalhoz képest szerethető szórakozást nyújtott.

Szilonka   2019. 08. 07.

Tök gáz a film. Lealacsonyító és sértő. Férfiakra, nőkre, latinokra, idősre fiatalra egyaránt.

MMcFly2015   2017. 05. 14.

Szerintem a borítója nem a legsikeresebb módon tudja moziba csalogatni az embert, de egész kellemes csalódás volt. A sztorija kerek, és a poénok mellett felmerülnek komoly gondolatok is, tehát nem egy állatságban gazdag, könnyesre röhős filmről beszélünk. A főszereplő karakterek szerethetőek, és a kisráccal nagyon jól működik a páros. A film hossza sajnos rásegít arra, hogy néhol ellaposodjon, de nem a tucatvígjátékok közé tartozik, érdemes egyszer megtekinteni.

Greeta   2019. 07. 27.

Sokkal jobbra számítottam. A főszereplő számomra taszító volt és sok esetben nem volt vicces amit a készítők annak szántak.

Milanman   2017. 12. 06.

Egészen kínos, helyenként fájdalmas, de mert emellett van egyfajta gyermeteg, valahol szeretetre méltó bája, nem teljesen tragikus film. Nem nézném meg még egyszer, de mivel ritka manapság az értékelhető vígjáték, a kelleténél jobban le sem húznám. De csak óvatosan!

edessszilvia   2017. 11. 24.

Ehhez a filmhez hangulat kell, és ha az megvan Akkor akár élvezhető is lehet. Vicces Őrült és kissé dilis a karakterei elég sablonosa, de egynek elmegy.

VK   2017. 05. 15.

Szórakoztató film, jó a humora, de semmi extra. Sok hasonló filmet láttam már. Sablonos, de egyszeri nézésre kellemes kikapcsoldást nyújtott, vannak jó poénok benne.

tbelina29   2017. 05. 07.

Hát klisékből nincs hiány ebben a filmben, de összességében mégis kellemes csalódást volt, mert csak összeállt az egész és szórakoztató vígjátékká. Egy kicsivel jobb forgatókönyvvel és gegekkel emlékezetes mozi lehetett belőle, de műfajában belül így is bőven megérdemli a 4 csillagot.

nero   2017. 05. 05.

Feel good mozi, és semmi több. Jópofa vígjáték, ami simán hozza a színvonalat, azért párszor eléggé felnevettük a moziteremben. Ha csak röhögnél egy kicsit, merem ajánlani.

duhaj   2017. 04. 30.

Eugenio Derbez sokak kedvence, biztos népszerű lesz a film...Nekem nem tűnt különösebben jónak, de azért rosszabb se volt annál, mint amit hittem róla. Nézhető.:)

M4T   2017. 04. 25.

Elképesztően jó! Vicces és felemelő, nagyot fogsz szórakozni, ha elmész rá, ezt garantálom...:D