Into the Badlands

Into the Badlands

2020.01.21 TeeRPaaK

szeressem

2017.10.06 indingo

Egy érdekes és új fajta világot mutat be a sorozat. tetszenek az ilyen témájú filmek. A szereposztása és egészen jó. Izgalmas és látványos sorozat.

2016.05.09 TomÁcs

Különös kis világot teremtett a sorozat, ez nagyon tetszett. A történet is izgalmas volt, bár a fiú szálát nem igazán értem is ugye sok minden nem is derült ki róla.

2017.07.26 Lonka

Utópisztikus sorozatnak nem rossz. Sok mindent nem tudunk meg a múltról vagy hogy miként alakultak ki ezek a kasztok. Nézhető sorozat, bár néha kicsit lassú.

2017.12.18 Greeta

Az első évad nem volt rossz így nagy reményekkel vágtam bele a másodikba. Az kicsit elkanyarodott az eredeti koncepciótól, már nem olyan megkapó a sztori.

2016.06.19 Timcsi

Hangulatos világot mutatott be az első évad. A közeg és a szereplők nekem tetszettek, lekötöttek.

2015.12.08 tamas84

Kell még egy kis idő ennek a sorozatnak, de van még ideje kinőnie magát. Még egy kicsivel többet és élesebben fókuszálna a karakterekre, felérhet az átlag fölé. Addig még várni kell.

2016.08.22 Mliklós29

Jó kis sorozat volt, csak rövid. nem értem miért nem készült belőle 2. évad.

2015.12.28 Gabor

A történet érdekesebb, mint az akció jelenetek.Én nem vagyok oda a mátrixos - ugrálunk a levegőbe bunyóért.1 évadnál nem ér meg több időt ez a sorozat,és az IMDB értékelése is erősen el van túlozva.A szinészek fele is nagyon betanult koreografált mozdulatokat végző cicababák ,ami nem jön be nekem. 10/5 nálam.

2018.11.03 Huresz

Mikor először láttam a sorozatot rögtön beleszerettem. Akciódús, tele gyönyörű helyszínekkel, remek jelmezekkel és egy izgalmas történettel. Aki szerette a Mad Max filmeket ezt ne hagyja ki, nem fog csalódni benne.

2016.02.25 entercode

Hiányoltam kissé a több akciót, de badass karakterek miatt maradok. Ki van ez találva, de szerencsére van még hova fejlődni. Végülis, ez a jól befutott sorozatoknál is így volt az elején.