Into the Badlands (2015)

Into the Badlands

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

szeressem

indingo   2017. 10. 06.

Egy érdekes és új fajta világot mutat be a sorozat. tetszenek az ilyen témájú filmek. A szereposztása és egészen jó. Izgalmas és látványos sorozat.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Különös kis világot teremtett a sorozat, ez nagyon tetszett. A történet is izgalmas volt, bár a fiú szálát nem igazán értem is ugye sok minden nem is derült ki róla.

Lonka   2017. 07. 26.

Utópisztikus sorozatnak nem rossz. Sok mindent nem tudunk meg a múltról vagy hogy miként alakultak ki ezek a kasztok. Nézhető sorozat, bár néha kicsit lassú.

Timcsi   2016. 06. 19.

Hangulatos világot mutatott be az első évad. A közeg és a szereplők nekem tetszettek, lekötöttek.

Greeta   2017. 12. 18.

Az első évad nem volt rossz így nagy reményekkel vágtam bele a másodikba. Az kicsit elkanyarodott az eredeti koncepciótól, már nem olyan megkapó a sztori.

Mliklós29   2016. 08. 22.

Jó kis sorozat volt, csak rövid. nem értem miért nem készült belőle 2. évad.

Ally Ioannides
Sarah Bolger
Orla Brady
Aramis Knight
Oliver Stark

Az első évadot teljes egészében Louisianában forgatták.

Sunny motorja egy 1998-as Henderson.

A sorozat akciójeleneteit az a Huan-Chiu Ku koreografálta, aki kaszkadőrként dolgozott Jet Li filmjein, valamit koreográfusként közreműködött a Mátrix, a Kill Bill és a Tigris és sárkány forgatásán is.

A sorozat első évada 6, a második 10 epizódból áll.

A sorozat főcímdalát a Linkin Park zenésze, Mike Shinoda írta.

A sorozat vegyes fogadtatásra lelt a kritikusok körében. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon az első évada 53 százalékon áll (2017. április).

Az első évad 6-dik részében szereplő ló valódi neve Houdini.

(magyaristvan)

A sorozatot a 2012-es Django elszabadul című film helyszínein és környékén forgatták Edgard-ban.

(magyaristvan)