Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Into the Badlands

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

szeressem

indingo   2017. 10. 06.

Egy érdekes és új fajta világot mutat be a sorozat. tetszenek az ilyen témájú filmek. A szereposztása és egészen jó. Izgalmas és látványos sorozat.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Különös kis világot teremtett a sorozat, ez nagyon tetszett. A történet is izgalmas volt, bár a fiú szálát nem igazán értem is ugye sok minden nem is derült ki róla.

Lonka   2017. 07. 26.

Utópisztikus sorozatnak nem rossz. Sok mindent nem tudunk meg a múltról vagy hogy miként alakultak ki ezek a kasztok. Nézhető sorozat, bár néha kicsit lassú.

Timcsi   2016. 06. 19.

Hangulatos világot mutatott be az első évad. A közeg és a szereplők nekem tetszettek, lekötöttek.

Ally Ioannides
Sarah Bolger
Orla Brady
Aramis Knight
Oliver Stark

Az első évadot teljes egészében Louisianában forgatták.

Sunny motorja egy 1998-as Henderson.

A sorozat akciójeleneteit az a Huan-Chiu Ku koreografálta, aki kaszkadőrként dolgozott Jet Li filmjein, valamit koreográfusként közreműködött a Mátrix, a Kill Bill és a Tigris és sárkány forgatásán is.