Érkezés a sötétségbe

Into the Night

2023.12.23 FRIDI

Nekem nagyon tetszett. Nem bírtam leállni vele, még így se, hogy franciául néztem.

2020.12.23 Robinson76

Mindig csak nyugat felé!

Ebben a szériában a napfény halálos az emberi szervezetre, és mivel a semmiből, váratlanul köszönt a Földre a veszély, az embereknek esélyük sincs arra, hogy menedéket keressenek és túléljenek. A sorozat központi eleme egyetlen dologra van kihegyezve: gyorsabban repülni nyugatra, mint ahogy felkelne a Nap. Ez viszont egyáltalán nem egyszerű, ráadásul a folyamatos repkedés mellett elég hamar kialakulnak a belső feszültségek a karakterek között, és ha mindez még nem lenne elég, az emberiség kihalásával folyamatosan szembesülniük kell a túlélni vágyóknak. A gépeltérítés és a nyugatra repülés a sötétben elég egyedi és jó elgondolás, a flashbackek segítségével frappánsan mutatják be a karakterek világvége előtti életét, és a döntéseikhez vezető motivációikat. A széria egyébként minisorozatként, viszonylag rövid részekkel dolgozva igen jól pörög, és nincs benne felesleges sallang. Szóval működik a dolog, és érdekes az átmeneti lezárás is, így várom a folytatást.

2022.02.02 Greta

Nagyon izgalmas.

2021.02.25 Miikeee166

Nagyon izgalmas, nem tudtam leállni vele, teljesen lefoglalt.

2021.05.11 fester

Nem vártam, hogy ennyire jó lesz. A színészeknek külön dícséret jár. Ajánlom.