Invictus - A legyőzhetetlen

Invictus

2017.08.03 dulkap

Clint Eastwood kétségtelenül jobb rendező, mint színész. Színészként inkább karizmája van, mint istenáldotta tehetsége. Ezúttal is kiváló munkát végzett drámai szinten, bár a sportjeleteket azért hagytak kívánnivalókat maguk után, bár itt nem is azon... Több

2015.08.28 pisti18

Clint Eastwood-tőle szokatlan-polgárjogi aktivista életét dolgozza fel,kiváló szinészekkel, kiváló rendezéssel. Ami igaz, az igaz, ez a film sok-sok politikusnak lehetne irány mutató. Csak ajánlani tudom.

2015.08.12 Rikudou6

Csodálatos alkotás persze ez csak az én véleményem azonban én azt kaptam, amit elvártam tőle. Egy igazán összetett és rendben lévő történetet kellően kiváló színészekkel. Egy szóval: szerettem.

2015.10.16 tamas84

A film nagyon jó volt, főleg azért, mert igaz történetet dolgozott fel, nem kellett kiszíneznie a történteket. Jó tudni, hogy ilyen emberek, akik jószívűek, állhatatosak, és akik tenni akarnak valamit a többi emberért, ténylegesen léteznek, léteztek,... Több

2015.02.04 keepingboy69

Nem értem miért szidják az emberek ezt a filmet, szerintem Morgan Freeman legalább annyira jó benne, mint mondjuk egy vígjátékban. Nem az évszázad filmje, de teljesen nézhető.

2015.02.23 norbyyyyy2344

Egy hihetetlen jó film, amiben Morgan Freeman zseniálisan alakítja Mandelát. A történet amit feldolgoz valóságos és szívbemarkoló történet, ahogy egy rasszizmustól fűtött ország félreteszi minden nézeteltérését és beáll egy emberként a rögbi csapatuk mellé!

2015.04.12 Sziszi

Morgan Freeman hihetetlenül jól alakítja Mandelát, pedig alapvetően elég eltérő a két fickó fizimiskája, de mégis. Nagyszerű alakítások vannak a filmben, és az egész hangulata is abszolút megkapó, teljesen bevonódsz, ahogy nézed, és együtt szurkolsz a Dél-afrikaiakkal.