Ízek, imák, szerelmek

Eat Pray Love

2015.01.29 Dotty90

A könyv elgondolkodtató, a film fogyasztható. Nem erőlködik azon, hogy a könyv teljes hangulatát visszahozza és ettől lesz szerintem marha jó. Azoknak akik spirituális útra lépnek, kezdeti segítségnek kitűnő. Nem mellesleg pedig, Julia és Javier hihető így együtt. Nekem bejött.

2015.03.30 dedina

Az alapötlet nagyon jó, elgondolkodtató hiszen szerintem többekben megfordult már hasonló gondolat, csak nem feltétlen merte bevállalni. A kivitelezése nem tetszik, mert túl hosszú lett és így a végére már inkább csak azt várja az ember h vége legyen... Több

2015.01.27 S.Nikolett

Nagyon nagyon szeretem ezt a filmet, számomra van egy olyan üzenete, amitől mindig úgy érzem van tovább, mindig ösztönöz arra, hogy tovább lépjek, ne féljek,éljek az életem! Nagyon nagyon jó monológok vannak benne, és nem utolsó sorban imádom Julia Robertst!

2015.02.13 eni20121004

Fantasztikus színészi játékok vannak benne és nem utolsó sorban a helyszínek is lenyűgözőek, de ami igazán megfogott az a mondanivalója. Nagyszerű, érdekes film!

2019.06.24 Bolhaseb

Féltem ettől a filmtől az ellentmondó vélemények miatt, mert nem tudtam rám milyen hatást tenne. Rászántam magam, megnéztem és nagyon tetszett! Közvetve, kívülállóként végigkisértem már hasonló keresést, s a film nagyon jól adja vissza! Gratulálok!

2019.02.05 Jázmin Nagy

Szerintem egy nagyon jó film lett a könyvből. Én már olvastam, de elötte már láttam a filmet, ami teljesen visszaadja a történetet. Nagyon ajánlom azoknak akik hasonló szituációban vannak mint a főszereplő, mert sokat lehet belőle tanulni. Én 14 évesen is sok dolgot tanultam a filmből és a könyvből egyaránt. Nagy kedvenc.