Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

low2row   2018. 12. 27.

Nagy kedvenc, bármikor újra tudom nézni. Kár hogy idő előtt be kellett fejezni.

Alexa   2015. 10. 09.

Méltatlanul mellőzött sorozat. A leforgatott részeket mind láttam és néztem volna tovább. Talán egyeseknek túl reális volt, azért nem kaphatott folytatást. Pedig az alapötlet és a kivitelezés is megérdemelte volna

ZeroHero   2015. 05. 14.

Ez a sorozat amikor megláttam a bemutatóját rögtön felkeltette az érdeklődésemet,és rögtön rákerestem az első részre és megnéztem,az nagyon bejött utána nem volt megállás :-) Dehát ízlések és pofonok soha nem gondoltam a Jerichora mint tömeg sorozatra,pl Dr.House,Vészhelyzet,Isaura :D

harnas1207   2018. 12. 07.

Engem nagyon megkavart ez a sorozat. Rettenetesen izgalmas volt a kezdete. Mi történt? Hogy fogják megoldani? Túlélik-e? Egyszóval csüngtem a képernyőn. Aztán hamar kiderült, hogy a sorozat nem globálisan, csak helyileg foglalkozik a helyzettel. Bels... több»

Shacki   2018. 05. 16.

Meglepően jó. Fordulatos, cselekménydús, érdekes alaptörténettel és jó hangulattal örvendezteti meg a nézőt.

Joey King
Jon Turteltaub
Jon Turteltaub
Skeet Ulrich

A sorozatot 2007 tavaszán leállították, majd a rajongók nyomásának hatására egy hét részes második évadot rendelt belőle a csatorna (CBS).

(ZeroHero)