Jericho

Jericho

2021.05.26 Robinson76

Egy kisváros atomcsapás utáni küzdelme

Ebben a szériában egy poszt-apokaliptikus akció-drámát kapunk a készítőktől, ami inkább a drámára és a kansasi kisváros lakosságára fókuszál, amely 23 amerikai nagyvárost elpusztító atomcsapást követően küzd a túlélésért. A sorozat inkább társadalmi és filozofikus témákat feszeget. Az alapszituáció ígéretes és figyelemfelkeltő volt, de lényegesen kevesebbet sikerült kihozni belőle, mint lehetett volna... A sok magánéleti szál több volt a kelleténél, s bár a karakterek kedvelhetők, nekem kevesebb drámázással és több akcióval jobban csúszott volna. A folyamatos problémákkal való megküzdés, legyen az az élelmiszerhiány, villamosenergia és belső ellentétek, rendben voltak, de a langyosság sajnos végigkísérte az egész sorozatot, ami 22 részre nyújtva több volt, mint elég. A kevesebb itt is több lehetett volna, de nem lett... És az első évad vége, nos, ebből nem lesz folytatás.

2015.10.09 Alexa

Méltatlanul mellőzött sorozat. A leforgatott részeket mind láttam és néztem volna tovább. Talán egyeseknek túl reális volt, azért nem kaphatott folytatást. Pedig az alapötlet és a kivitelezés is megérdemelte volna

2015.05.14 ZeroHero

Ez a sorozat amikor megláttam a bemutatóját rögtön felkeltette az érdeklődésemet,és rögtön rákerestem az első részre és megnéztem,az nagyon bejött utána nem volt megállás :-) Dehát ízlések és pofonok soha nem gondoltam a Jerichora mint tömeg sorozatra,pl Dr.House,Vészhelyzet,Isaura :D

2018.12.07 harnas1207

Engem nagyon megkavart ez a sorozat. Rettenetesen izgalmas volt a kezdete. Mi történt? Hogy fogják megoldani? Túlélik-e? Egyszóval csüngtem a képernyőn. Aztán hamar kiderült, hogy a sorozat nem globálisan, csak helyileg foglalkozik a helyzettel. Bels... Több

2018.12.27 low2row

Nagy kedvenc, bármikor újra tudom nézni. Kár hogy idő előtt be kellett fejezni.

2018.05.16 Shacki

Meglepően jó. Fordulatos, cselekménydús, érdekes alaptörténettel és jó hangulattal örvendezteti meg a nézőt.