Jóbarátok

Friends

2015.02.13 NagyThor

Mind a 10 év fejelthetetlen volt! Legjobb vígjáték sorozat volt a világon! Soha nem lesz jobb..

2015.03.02 00Alexa00

Mindenidők legjobb komédiája és alfája. Akár 30x is végig tudom nézni ugyanazt a részt. Humoros, szerethető karakterek és remek színészek. Mindig megtalálták a megfelelő humor-romantika-kis dráma közti egyensúlyt.Szóval "Ó, te jó ég!" - annyira jó ez a sorozat :D

2015.02.12 vevyy

Megunhatatlan! Nagyon el van találva ez a sorozat. Nem túl régen néztük végig az összes évadot. Igazi klasszikus. Nagyon sajnálom, hogy manapság nehezen találni ehhez hasonló szórakoztató komédiát.

2015.01.28 shifty986

A valaha látott legjobb sorozat műfajában :D Rengeteg poén, helyzetkomikum, egyszerűen megunhatatlan sokadszori nézésre is.

2021.10.26 Eagles

Bármikor fel tud dobni

Ez a sorozat az, amit bármikor elő tudsz venni, hogy felvidítson. Nem lehet megunni.

2021.01.20 Erika Czeglédi

Zseniális

Nagyon tetszett ez a filmsorozat, habár voltak olyan részek, amikor azt hittem, soha többet nem fogom nézni. De mindig visszakapcsoltam. Kedvenc karakterem Joe volt, habár neki azért jobb jövőt képzeltem volna el.

2015.01.28 Diana

Nagyon jó sorozat, sokat lehetett rajta nevetni :)

2022.11.25 BDJN

IIIIIIIIMMMMÁÁÁÁDDDDOOOOOMMM!!!!!!!!!!!!!!

2015.02.08 Bulki

A Jóbarátok egy első osztályú szituációs komédia volt, de hát egyszer csak át kellett adni a stafétabotot az újaknak. Az egyértelmű, hogy akkora pop-kulturális hatása volt, amekkorára jó eséllyel maguk az alkotók sem számítottak. Rengeteg egysoros, m... Több

2015.03.18 kaibence

Az egyik legjobb sorozat. Nincs olyan ember, aki ne ismerné, vagy ne látott volna belőle akár csak egy részt. Imádtam minden részét. Az a sorozat volt a mi a végén sem laposodott el.

2015.02.23 Belle

A mai napig az egyik kedven sorozatom, már végig néztem kétszer, de ha a tévében megy és véletlen oda kapcsolok még mindig szórakoztat. Megunhatatlan!

2015.02.12 eni20121004

A Jóbarátok kötelező darab mindenkinek, klasszikus sorozat! Humoros, minden meg van benne ami a kikapcsolódáshoz kell! Nagyon szeretem!

2015.02.01 dorahuse

A legjobb sorozat a világon! Ezerszer láttam már, de még most is minden poénon kacagok.

2019.10.20 Nnorbert

Egy igazi klasszikus a filmek között! Kihagyhatatlan poénok, és mindig jelenlevő szituációs humor jellemzi. Egy igazi laza könnyedség egy fárasztó nap után.