A jófiú (1993)

The Good Son

Owotonor   2020. 01. 17.

Egyre éleződik az eleinte kiegyensúlyozott, feszület mentes kapcsolat a szereplők közt annak hatására amilyen szemét dolgokat művel a kis beteg elméjű Kevin benne, pszichopata viselkedés - cselekedetek, állat bántalmazás, a végletekig fokozva rosszin... több»

ZeroHero   2015. 05. 14.

Nem rossz film, egyszer mindenképpen meg kell nézni. Macaulay Culkin alakítása hatalmas volt, sugárzott belőle a gonoszság. Durva. Elijah Wood lenyűgözött, és nem csak a játékával, hanem a bájával, és a gyönyörű kisfejével. :)

Lonka   2017. 07. 22.

Nem mindennapi film és eléggé félelmetes maga a gondolta, hogy létezhet ilyen gyerek is. Macaulay Culkint sajnálom, hogy csak néhány filmben mutathatta meg a tehetségét.

spikeZ   2016. 12. 12.

Nagyon érdekes ötlet, Macaulay Culkin igazi kis ördög ebben a filmben, de valahogy nem meggyőző, Elijah Wood viszont tetszett, már itt látszott, mi minden fog kibújni belőle, jobb volt, mint az ekkor már tapasztaltabb pajtása.

Turro   2015. 04. 21.

Izgalamas film, és mindkét srác nagyon hitelesen alakít.

Macaulay Culkin a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Richard és Connie a valóságban is Macaulay Culkin testvérei.

Az eredeti rendezőt, Michael Lehmannt lecserélték miután nem jött ki jól Macaulay Culkin édesapjával.

1994ben Saturn díjat kapott legjobb fiatal színész kategóriában a filmért Elijah Wood.

(ZeroHero)