N/A

Joker: Kétszemélyes téboly

Joker: Folie à Deux

A trailerben valaki azt mondja: „A zenét arra használjuk, hogy teljessé váljunk”, ami arra utal, hogy a szanatóriumban, ahol Arthur be van zárva, a zeneterápiát a gyakornokok orvosi rehabilitációjának részeként alkalmazzák.Szerző: csd

A film első trailerét az első 24 órában 167 millióan nézték meg online, ami a második legtöbb megtekintés a Warner Bros. filmjei közül, az Az (2017) után (197 millió).Szerző: csd

Akárcsak Joaquin Phoenix a két Joker-filmben, Lady Gaga is teljesen átment a módszeres színészi játékba. Ragaszkodott hozzá, hogy a stáb a forgatás alatt Lee-nek szólítsa.Szerző: csd

Ez lesz Joaquin Phoenix első folytatásos szerepe egész pályafutása során.Szerző: csd

Todd Phillips 2022. június 7-én megerősítette, hogy a film eredeti forgatókönyve elkészült, és egy fotót tett közzé, amelyen Joaquin Phoenix a forgatókönyvet olvassa.Szerző: csd

A film címe kezdetben találgatásokhoz vezetett Harley Quinn megjelenéséről a filmben, amit nem sokkal később meg is erősítettek. Szerző: csd

A film első előzetese a megjelenése után az első 24 órában több mint 160 millió megtekintést ért el.Szerző: Gábor390920

A filmben elvileg nem eredeti betétdalok, hanem ismertebb dalok fognak elhangozni a szereplőktől.Szerző: Gábor390920