Jurassic World: Krétakori tábor

2. évad (2021) - 1 epizód
3. évad (2021) - 10 epizód
4. évad (2021) - 1 epizód
5. évad (2022) - 1 epizód

Hat tinédzser egy kalandtáborba jelentkezik Isla Nublarra, azonban a kirándulás csakhamar a túlélésért folyó harcba csap át. Ha ép bőrrel meg akarják úszni a Krétakori táborban rájuk leselkedő veszélyeket, hőseinknek összefogásra és egy jó nagy adag bátorságra is szükségük lesz.

A Netflix új… Több

Forgatókönyvíró: Nick Jones Jr.
Premier: 2020.09.18. | Netflix (2020.09.18.)
Több

2022.07.21 Brookllyn

Befejezve és imádtam!!!!!

Én most fejeztem be nem rég, és imádtam. Főleg a végét. Az 5.évad a kedvencem, ott van izgalom. De azért a lányok nagyon meglepett. Imádtam, még százszoor újra fogom nézzni.

2021.05.24 accattone

a nap véleménye

A legérettebb JW-darab

A pénteken debütált harmadik évadra már sokkal inkább jellemző a családi jelleg: leszámítva egy-két irritáló kamasz bon mot-t, ebben már bőven találhatók olyan jelenetek, amelyek egyrészt növelik a horrorfaktort, másrészt nem komolykodó, hanem valóba... Teljes kritika

2020.10.12 jfruzsi97

Imádom a Jurassic Park/World minden részét, így vetnem kellett erre az animációs sorozatra is egy pillantást, főleg, hogy a netflix készíti. Élvezhető, mivel nem 5 éveseknek szóló figurák vannak benne, jól megalkották őket. Remek grafikával, ahogy a ... Több

2020.09.21 hedva

A gyerekeket remekül leköti, a Jurassic Park rajongó felnőtteknek pedig egész kellemes élmény.

2015.06.14 fester

A látványvilágra nem lehet panasz, a dínókat nagyon odatették, ezért élvezetes nézni.

A 3. évad 4. részében Yas elmeséli, hogy valahol olvasta, hogy Hammond eltörte a bokáját, és a compik megették. Valójában így hal meg Hammond Micheal Crichton regényében, amin az eredeti film is alapszik.Szerző: Thibo84

Amikor Darius elrúgja a nyugtató pisztolyt, az utalás az Így neveld a sárkányodat-ra.Szerző: Thibo84

Scorpiust az álcázási és hőlátási képessége hasonlóvá teszi a Predatorhoz (1987).Szerző: Thibo84

A jelenet, melyben a T-Rex elakad két fa között, hasonló a Jurassic Park lll (2001) Spinosaurus jelenetéhez.Szerző: Thibo84

Amikor Ben és Darius felébrednek a limuzinban a Scorpius Rex támadása után, utalás a fán lógó Ford Explorerre a Jurassic Parkban (1993).Szerző: Thibo84

(2020. 09. 21.)
Üdv újra a Jurassic World-ben!
Bár néhány helyen döcögős az animáció, a végeredmény szempontjából a Jurassic-franchise első sorozata egy szerethető, és élvezhető alkotás lett. Több