Keith

Keith

2019.09.16 Ms. Akárki

Gyönyörű film. Amikor először láttam szabályosan potyogtak a könnyeim pedig én filmen nagyon ritkán sírok. Érzelmes és mély mondanivalóval rendelkező film egy könnyen fogyasztható tinifilmstílusba burkolva. Talán ezért is szereti annyi ember ezt a filmet.

2017.12.26 Yosihiro

A film úgy indul mint egy tinédzsersztori,de ez valami más. Élesen az érzelmi húrokat pengető egy drámai befejezéssel lezárva kapunk egy kiváló filmet. A szereplők alakítása néhol már felnőttes de érezhető a fiatal kor. Összességében meglepően jó és fordulatos a film csak ajánlani tudom.

2017.10.07 indingo

Már többször láttam a filmet és mindig valami újat, valami mást ad. A legelőször amikor láttam zavaros volt, hogy miért is olyan elutasító a fiút, majd egyszerre minden kitisztult. A későbbiekben pedig már tudva a dolgokat kicsit át tudtam érzeni a történéseket.

2017.08.31 Deku

Nagyon jól működött és szerethető lett ez az alkotás. Nem volt kérdés, hogy imádom és ajánlom bárkinek. Szerettem ezt a filmet de nagyon. Remek minden téren.

2017.12.12 Greeta

Több életszakaszomban is láttam már a filmet és mindig mást adott nekem. Nem egy szokványos tinifilm, komoly történettel és mondanivalóval. Csak ajánlani tudom.

2016.04.27 irongozu

Már régen láttam ennyire drámai és megrázó filmet, mint a Keith, és meg is mondom, pont jól esett ebben a borongós, rossz időben. Ilyen egy igazi, szerethető és könnyfacsaró drámai film a fiatalokról, ami nem is volt és nem is akart több lenni attól, ami.

2016.02.22 Adepto

Fantasztikus film, az egyik legnagyobb kedvencem. Hihetetlen jó színészi játék, amely egy ismerősnek tűnő, ám mégis egyedi megvalósítású sztoriban bontakozik ki. Az egész film hangulata megkapó és elgondolkoztató! Csak ajánlani tudom!

2015.04.29 Zsofi821

Nagyon megrázott a film. Leginkább az tetszett, hogy az elejétől a végéig izgalmas volt. Nem csak a történet volt erős, hanem minden más is. Tetszett a miliője, a zenéje, és úgy ahogy van, az egész film!

2015.08.12 Rikudou6

Nem is nagyon találom a szavakat. Hogyan is lehetne ezt jól és tömören leírni? Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag.

2015.06.30 BuBu

Érdekes és szép film. Pont az adja a karakterét szerintem, hogy Keith nem egy tipikus jófiú, hanem egy lázadó, szemtelen outsider és ahogy a film halad, talán egy picit mégis megkedveljük, ahogy Natalie is.

2015.06.14 pindurcat

Megható történet, könnyeket csalt a szemembe. Hiteles alakítások, csodálatos környezet. Egyetlen negatívuma, hogy néha kissé nyers, legfőképp a fogalmazásmódja.

2015.06.26 Mócii

Nekem annyira nem jött be ez a film. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.

2015.02.10 reat

Érdekes film volt, nekem néhol unalmas volt de megható volt és szép történet két fiatalról.

2015.03.28 MMarko22

Megható, érzelmes történet, a színészek is teljesen magával ragadó alakítást mutattak. Én nagyon szerettem :) Sajnálom, hogy a vége olyan szomorú lett.