Keith
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 09. 16.

Gyönyörű film. Amikor először láttam szabályosan potyogtak a könnyeim pedig én filmen nagyon ritkán sírok. Érzelmes és mély mondanivalóval rendelkező film egy könnyen fogyasztható tinifilmstílusba burkolva. Talán ezért is szereti annyi ember ezt a filmet.

indingo   2017. 10. 07.

Már többször láttam a filmet és mindig valami újat, valami mást ad. A legelőször amikor láttam zavaros volt, hogy miért is olyan elutasító a fiút, majd egyszerre minden kitisztult. A későbbiekben pedig már tudva a dolgokat kicsit át tudtam érzeni a történéseket.

Deku   2017. 08. 31.

Nagyon jól működött és szerethető lett ez az alkotás. Nem volt kérdés, hogy imádom és ajánlom bárkinek. Szerettem ezt a filmet de nagyon. Remek minden téren.

Yosihiro   2017. 12. 26.

A film úgy indul mint egy tinédzsersztori,de ez valami más. Élesen az érzelmi húrokat pengető egy drámai befejezéssel lezárva kapunk egy kiváló filmet. A szereplők alakítása néhol már felnőttes de érezhető a fiatal kor. Összességében meglepően jó és fordulatos a film csak ajánlani tudom.

Greeta   2017. 12. 12.

Több életszakaszomban is láttam már a filmet és mindig mást adott nekem. Nem egy szokványos tinifilm, komoly történettel és mondanivalóval. Csak ajánlani tudom.

Elisabeth Harnois 29 évesen játszotta el a gimnazista lány, Natalie szerepét.

(Vandino)