Keleti igazságosztó

Keleti igazságosztó

Assassin's Bullet

Robert Diggs (Christian Slater), aki a felesége halála után otthagyta az FBI-t, jelenleg a szófiai Amerikai Nagykövetségen dolgozik kulturális területen, és esze ágában sincs ismét rendvédelemmel foglalkozni. Azonban Szófiában egy igazságosztó bérgyilkos elkezdi levadászni a leginkább körözött terroristákat, ezért az amerikai kormány felkéri a nyomozás vezetésére. Közben megismerkedik egy hastáncosnővel a kedvenc klubjában, és randevúzni kezdenek, de a nő rendkívül titokzatos, ami eléggé zavarja Robertet. A gyilkosságok utáni nyomozás során ráadásul olyan érzése van, mintha a helyi nyomozók szándékosan félre akarnák vezetni.

Premier: 2012.04.01.
Timothy Spall
Timothy Spall
Donald Sutherland
Donald Sutherland

2017.08.18 mamiéstöti2

Christian Slater az egyik kedvenc színészem és ebben a filmben is nagyot alakít, de a maga a film néhol kicsit lapossá válik, azért egyszer meg lehet nézni.

2016.08.29 lollipopp

Jól szórakoztam a filmen, bár egy kicsit rövidnek érzem, a történet mintha zsúfolt is lenne emiatt, túl gyorsan zajlanak le az események, szinte alig lehet felocsúdni belőle.

2015.03.25 Stiff

Átlagos és sablonos akció-thriller, Slater alakítása nagyon gyenge és szinte alig tesz hozzá valamit a filmhez, csak szaladgál, néha mond valamit. Egy egy idő után nagyon bosszantó. Maguk a jelenetek tűrhetően vannak megkomponálva, korrekt kameramozg... Több