Kicsi kocsi - Tele a tank

Herbie Fully Loaded

2024.04.21 Tomipapi

Klassz kis epizód! Bár azt a kicsi kocsit sajnáltam, miken kellett keresztülmennie! :)

2020.11.10 Félix

a nap véleménye

Hát... megint kikapcsolódás gyerekeknek

Ugye ez is a fiatalabb korosztály számára van, de nem is annyira érdekel. A legtöbb felnőtt elalszik rajta, a gyerekek nem. Voltak problémáim ezzel a filmmel kapcsolatban: 1. Túlzásba vitték: értem, hogy egy gyerekfilm, de ez még a gyerekfilmnek a gyereksége. 2. Mondanak benne pár csúnya szót. pl. "a francba!" – ezt a gyerekek nagyon-nagyon könnyen felszedik. 3. Elég bénán van megcsinálva az autó: ez is egy hiba. Viszont kreatív a történet, és hát vannak a filmben olyan részek, amik engem is lekötöttek. Most jöjjenek a poénok! 1.Mikor Herbie a sárga autóhoz sétál. 2. Vagy mikor Kevinnek (a másik főszereplő) a fenekét megüti Herbie ajtaja. 3. Vagy mikor Trippet (a negatív szereplőt) legyőzi Herbie, és motort önt Tripp fejére. Remek kikapcsolódás, annak ellenére, hogy van szerintem egy pár hibája. Komolyan mondom. Persze a poénok mellett, amiket felsoroltam, még van sok vicc. Mikor a végén Maggie és Kevin megcsókolják egymást. (Szóval van egy kis romantika is a filmben.) Még azért is tetszett, mert szeretem az ilyen sportos, versenyzős filmeket. Ha valaki szintén szereti a versenyt, az szeretni fogja. Meg hát akció! Az is van. Én olyan közepesre értékelném ezt a filmet. Kisebbeknek remek kaland lenne szerintem a Kicsi Kocsi - Tele a tank.

2019.07.28 Ms. Akárki

Kellemes feldolgozása egy igazi klasszikusnak. Bár ez a film stílusában már inkább gyerekfilmnek felel meg. Néhol vontatott és kicsit egyszerűcske a sztori de tiniknek és kissebb gyerkőcöknek remek kaland. Lindsay Lohan itt még hálisten nem a vadabb korszakában mutatkozik meg.

2018.03.27 NFG

Szerintem kicsit unalmas lett az egész film! És olyan gagyin volt megcsinálva az autó! Mondjuk én amúgy sem szeretem ezeket a versenyzős filmeket! Aki viszont igen, annak valószínűleg tetszeni fog!

2015.04.29 Zsofi821

Minden úgy történik a filmben, ahogy a nagykönyvben meg van írva, semmi meglepetést nem okozott. Szóval túl kiszámítható a cselekmény, de rosszat nem tudok rá mondani, de túl sok jót se. Közepes film.

2018.03.27 NRD

Kisgyerekkorom kedvenc filmje. Sosem tudtam, hogy miért jó annyira, csak szerettem. Nekem főleg az maradt meg belőle, amikor egy nagyon szűk helyen kellett mennie.

2015.02.12 Pumpu

Szerintem pont azért jó, mert abba a kategóriába tartozik, amire az van írva, hogy: Csinálj az agyammal bármit, csak gondolkozni ne kényszeríts vele!....

2020.11.12 TIBOR

Lekötött

Szerintem nézhető. Herbie ugye egy nem mindennapi autó. Az előzetesből számítottam rá, hogy ez egy komédia lesz. Szeretem Lindsay Lohant, és hosszú távon miatta néztem meg. És lekötött végig. Akció, családi, vígjáték. Mi kell több? Semmi. Bárki nézheti, mindenkinek tartalmas kikapcsolódás lenne ez a film. De azért a kisebbek komolyan szétröhögik magukat. Nem mindennapi poénok, nem másolták más filmekből a poénokat, mert gyakran előfordul, hogy az egyik film másol dolgokat egy másik filmből. Itt ez nem volt így. A színész is tetszett. Szerethető Disney film.

2015.07.03 Sziszi

Nem is tudom, mivel nem vagyok pasi, nem fogom azt írni, hogy Lindsey Lohan miatt néztem végig, mer olyan oltári bige, meg ilyesmi. Mivel Herbie-ért gyerekkorom óta odavagyok, hát ezért. Ezzel a kiskocsival mindent el lehet adni, mert annyira aranyos. Még egy ilyen viszonylag egyszerű sztorit is nagyon élvezhetővé tesz.