King Kong

King Kong

2017.02.19 tilino

Klasszikusnak számító, kissé giccses de mégis szerethető film, oda illő színészekkel, figurákkal, fantáziavilággal. Érdemes megnézni, nem a megszokott kalandfilmek élményét nyújtja. Szép befejezés.

2016.04.29 nagyniki987

Szívszorító és nagyon magával ragadó történet. Jó a képi feldolgozás, időtálló klasszikus, amit legalább egyszer látni kell mert más élményt nyújt mint a mai tipikus amerikai filmek. Nagyon izgalmas és megható a befejezés.

2015.06.20 Akodako

Az is igaz hogy nem vagyok oda ezért a kategóriáért, de ez a film nagyon semmit mondó ,igazi történet nélküli. Unalmas, gagyi, ses annak elkenere hogy egy klasszikus, csalodas volt.

2015.06.24 Newyqrk

Szerintem nagyon jó kis történetet sikerült alá tenni és felhozni ezt a történetet. És sajnáltam a végét nagyon :( Kár hogy az ember tényleg ennyire vak.

2017.01.08 vesztingerkitti

Klasszikussá vált kalandfilm, látványos, fantáziadús, izgalmas akció. Egyszer mindenképp látni kell. Jók a jelenetek, a jelmezek, a karakterek és maga a történet is lekötötte a figyelmem. Tudom ajánlani!

2015.02.17 Vidal89

Talán a felvezetés kicsit hosszú, de amikor a szigeten elszabadul a pokol az mindenért kárpótol. Az pedig zseniális ahogy Kong védi a szerelmét a dinóktól, óriási jelenetek.

2015.03.31 Bruno

én tényleg nem tudom, miért gondolta a rendező, hogy erre most szüksége van a világnak(az ő bankszámláján kívül:-)

2015.02.19 rajen96

Először elég fiatal koromban láttam, de már akkor nagyon megszerettem. Elképesztően jó az új adaptáció mindenféleképpen megéri megnézni. A történet kicsit lassan indul el, de ettől függetlenül is jó.

2015.04.06 julisX

Túl sok, túl hosszú, túl rossz. A rendelkezésükre álló technológiával egy nagyon jó filmet lehetett volna ebből a történetből kihozni. Sajnos nem jött nekik össze. Bebizonyították, hogy a jó effektek még nem csinálnak jó filmet.

2016.04.07 gandalf01

Ez egy igazi mestermű! Sok film van, amiből már ránk férne egy új változat, és a King Kong elkészítése volt az egyik legsürgetőbb közülük. Nem is tudtam volna jobb rendezőt elképzelni erre a feladatra Peter Jacksonnál. A film hű maradt az eredeti ver... Több

2015.02.09 baturk

Szép látvány, a lények kidolgozottak. A történet kicsit nehezen indul el és a szigeten tartózkodás sem tart túl sokáig, ezek ellenére viszont érdemes megnézni.

2015.02.09 Kooji

Tökéletesen bemutatja King Kong történetét. Mindenből épp elég mennyiség van, semmiből sincs túl kevés, vagy túl sok. Nagyszerű film! Látványos, szórakoztató, épp ezt vártam tőle.