Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

King Kong (2005)

King Kong

Naomi Watts

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Ismét egy óriásira nőtt majom.Sikerült felbosszantani,és ennek beláthatatlan következményei lesznek.Sok újdonságot nem hoz,de rendesen összerakták,és nézhető mozi lett.Aki szereti ezt a műfajt,annak kötelező darab.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Egy kicsit elfogult vagyok a filmmel, hiszen szép emlékek fűznek hozzá, azonban az biztos, hogy nagyon hosszú volt. De emellett nagyon látványos és szívet-melengető. Kicsit kettős érzések vannak bennem a film kapcsán, de inkább a jó felé lendül az inga nyelve, mint a gyenge felé!

7ETEDIK   2020. 01. 04.

Az egyetlen Peter Jackson film amit szeretek, de ezt nagyon. A látvány pazar, a dínós részeknél az embernek leesik az álla. A vége pedig annyira szívbemarkoló hogy mindig megkönnyezem, valamint mindent elmond az emberiségről. Nagyszerű film zseniális rendezéssel, Jack Black pedig egyik legjobbját nyújtotta.

Norbert93   2020. 05. 02.

Nem túlzás azt állítani, hogy a legjobb a King Kong és úgy alapjában véve a szörnyfilmek közül, ami valljuk be azért nem annyira nagy teljesítmény, hogy a legjobb kalandfilmek között tartsuk számon, de el kell ismerni, hogy mégis vérbeli kalandfilm. ... több»

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Van egy fajta bája ezeknek a filmeknek. Tudjuk, hogy erős fikció, mégis el akarjuk hinni, legalább arra a 1,5-2 órára amíg nézzük a filmet. Látványra nem lehetett panasz és a történet is elég kerek.

Norbi   2018. 07. 27.

Nagyon jó filmre leltem. A king kong filmművészetében nézve is kiemelkedő alkotás. Látványvilága magáért beszél, és a színészek miatt sem lehet panasz.

hell.l   2016. 05. 08.

Nekem nagyon tetszett ez a film. King Kong ábrázolása élethűre sikeredett és minden más a történetben. Nagyon jól visszaadta a régi King Kong filmek hangulatát a fejlettebb technológia használatával. Ez egy maradandó alkotás lett.

2005-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

A film 1933-ban játszódik, ugyanabban az évben amikor az eredeti King Kong-ot (1933) bemutatták.

Michael Muhney-t is meghallgatás Bruce Baxter szerepére.

A stúdió Wellingtonban nagyon közel volt a helyi repülőtérhez és az elrepülő gépek gyakran okoztak gondot a külső felvételeknél.

Ian McKellen színházi elfoglaltságai miatt nem vállalta Carl Denham szerepét.