Krampusz

Krampus

Vox.hu
2015/12/03

Horror-rajongókként régóta vágytok egy kis retro-hangulatú paráztatásra? Jobban szeretitek a kézzelfogható bábokat és maszkokat a CGI-nál? A Krampusz a ti filmetek! Több

Movieaddicts.hu
2015/12/06

Értékelés: 5.5/10
Egyszer meg lehet nézni, főleg így az ünnepek előtt, de én azért csalódásként éltem meg, mert tudom. hogy lehetett volna ez jobb is, ha a stúdió tökösebb. Több

Hetediksor.hu
2015/12/06

A Krampusz legnagyobb erőssége az, hogy nem veszi magát komolyan, továbbá, hogy nem CGI elemekkel dolgozik, hanem visszahozták a bábok által életre keltett látványvilágot, amely mindig is hitelesebb volt a mozivásznon, mint a videójátékokra hajazó számítógépes technika. Több

24.hu
2015/12/18

Horrorvígjáték az ünnepekre: a Krampusz bemutatja a szeretet veszélyeit és következményeit. Több

cinestar.hu
2016/01/07

Több misztikum és sejtelmesség, kevesebb harsányság több lett volna, de az ünnepi giccs antidózisát így is megkapjuk.

Smoking Barrels
2016/01/11

A Krampusz tehát tökéletes, mindenkit kielégítő kikapcsolódás és a borzongató jellege ellenére is szívmelengető családi darab az ünnepekre - persze szigorúan 16 éves kor felett. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!